Wpis z mikrobloga

porównywanie wolności wykorzystywania języka narodowego do wydumanych zachcianek pederastów xD


@Jegwan: Wydumane zachcianki to ma PiS, bo jedna para może wziąć ślub, a inna nie, przez co jest dymana na hajs przy dziedziczeniu, czy ma utrudnione życie w wielu przypadkach.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: PiS, a wcześniej PO, PSL, SLD, AWS, PZPR itd. Ciekawe, że czasy się zmieniają, a fanaberie malutkiej grupki o dziwnych skłonnościach nadal nikogo nie interesują ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
a fanaberie malutkiej grupki o dziwnych skłonnościach nadal nikogo nie interesują ¯_(ツ)_/¯


@Jegwan: tak nie interesują, że nawaliłeś tylko w tym jednym wpisie ze 20 swoich komentarzy

i jutro w następnym na ten temat też nawalisz
  • Odpowiedz
@Jegwan: Jestem hetero i jak będę brał ślub z kobietą, to na pewno nie dlatego, że państwo ma jakiś w tym interes.

Państwo ma mordę zamknąć, bo ja związek to formalizuje z miłości i z zachcianki i nic mnie nie obchodzą urojenie państwa, społeczeństwa czy jakichkolwiek innych kolektywów nt. podstawowych komórek społecznych.

I idąc tą, liberalną, a więc normalną logiką można dojść do wniosku, że nie ma powodu, żeby zakazywać
  • Odpowiedz
@nicmnieniedziwi:

Odstępstwo od normy a i owszem. Leworęczni tez są odstępstwem od normy


Oba przypadki nimi nie są.
Na tej podstawie możesz uznać, że każdy kto jest choć trochę inny od ,,standardów normy" (które wcale nawet nie istnieją) jest inny i chory. Tutaj nieco poleciałeś z tymi przykładami, bo sugerujesz, że te osoby nie są normalne.
Czy odstępstwem od normy należy też nazwać niepełnosprawnych, bezdzietnych (tu sytuacja autentyk gdzie jeszcze
  • Odpowiedz
@elim: Z tymi prawami to nawet nie jest zły pomysł - można zrobić paczkę praw, typu dostęp do danych medycznych, wspólnota majątkowa lub pierwszeństwo w testamencie, i określić pewną umowę zawieraną między dwiema osobami która daje im nawzajem dostęp do tych praw. Nazwałem to związkiem partnerskim, fajne co nie?
  • Odpowiedz
  • 1
@Jegwan zastanawiam się kiedy sobie zdałeś sprawę, że #!$%@? głupoty i tylko podtrzymywałeś hipotezę z początku wysrywu, żeby w swoim mniemaniu nie stracić twarzy. Mam nadzieję że tak było...
  • Odpowiedz
@The_Orz: Lewacka zaraza, która swoje gowno problemy będzie równać z zawirowaniami historycznymi czy wojnami religijnymi. Ale z lpg nie ma co dyskutować, skoro to tylko banda krzyczących, wulgarnych dewiantów.
  • Odpowiedz