Wpis z mikrobloga

Czyli twoim zdaniem dla zdrowego


@Jegwan: Jakieś źródła że homoseksualizm jest chorobą? Jakoś żadnego nie widziałem, nie widziałem również jakiejkolwiek metody leczenia.
  • Odpowiedz
@The_Orz: ułomne argumenty:
Polacy wcześniej mówili po polsku, a chrześcijanie wcześniej budowali kościoły, a geje jak do tej pory w Polsce nie mieli prawa do związku małżeńskiego, więc to jest dodatkowy przywilej. Poza tym nie wiem po co elgiebetom homo śluby, jeśli przecież wystarczy jedynie kilka dodatkowych praw jak np. dziedziczenie po partnerze w konkubinacie.
  • Odpowiedz
@Jegwan:

Społeczeństwa te są mocno zatomizowane i niejednorodne. Wśród rdzennych mieszkańców zaszczepiono, że nie można twierdzić inaczej bo "faszyzm", "nietolerancja" i inne bzdury. Co ciekawe najbardziej wrogo nastawioni do tęczowych są ubóstwiani przez lewicę imigranci.


Nie mówię emigrantach pochodzących z zacofanych krajów (których jest procentowo i tak mało) tylko o rdzennych mieszkańcach którzy wychowywali się i żyją w krajach wysoko rozwiniętych, są 100 lat PRZED
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow: Wyjdźcie z tego skłotu czy tam innego kanału na ulicę i zapytajcie 10 przypadkowych facetów czy robi im różnicę czy ruchają faceta czy kobietę. Skąd wy się bierzecie wykolejeńcy? XD
  • Odpowiedz
@Jegwan: 10 facetów tak ci powie, a kolejne 10 stwierdzi co innego. To, że faceci są ograniczeni umysłowo i lubią wymyślać problemy z niczego to już kwestia historii.
  • Odpowiedz
@elim: Po to, by państwo traktowało na równi z osobami hetero, i dlatego, że chcą.
@Jegwan: Oczywiście te kraje co niedawno wprowadziły małżeństwa LGBT pewnie też żyją w alternatywnej rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@Xing77: "Faceci są ograniczeni umysłowo"? Zdajesz sobie sprawę, że to co wypisujesz jest czystym seksizmem i wynika z uprzedzeń?

I nie, 50% mężczyzn nie przyzna, że nie robi im różnicy czy uprawiają seks z kobietą czy mężczyzną. Jesteś całkowicie odklejone od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@Jegwan: Wynika przede wszystkim z obserwacji i badań.
Nigdzie nie twierdzę, że większość mężczyzn tak przyzna, ale raczej normalnych mężczyzn nie interesuje kto i z kim jest w łóżku, by z tego robić problem.
  • Odpowiedz