Wpis z mikrobloga

Maraton, w przenośni oznacza czynność wykonywana bez przerwy przez dłuższy czas. Maraton kojarzy się Nam z biegiem na dystansie 42,195 km., a sama nazwa ma na celu upamiętnić wyczyn greckiego hoplity Filippides, który według podań Herodota po zwycięstwie nad Persami pod Maratonem w 490 p.n.e. miał pobiec co tchu do Aten, by powiadomić o wiktorii, a przy okazji ostrzec mieszkańców bezbronnego polis, że w ich kierunku zmierza właśnie perska flota. Po przekazaniu tej wiadomości dzielny grecki posłaniec padł martwy.

Dlaczego o tym w ogóle wspominam? Otóż jestem w trakcie "maratonu" w robocie, w którym skaczę z nocek na dniówki (z jednym dniem przerwy) i jest bardzo prawdopodobne, że jak go zakończę to padnę na pysk tak jak słynny Filippides. Dzisiaj czeka mnie kolejna nocka pełna wrażeń. Dlatego właśnie nienawidzę okresu urlopowego, bo za nim ja wybiorę się na zasłużony wypoczynek czeka mnie ostra harówka. Żeby jeszcze bardziej "uprzyjemnić" mi ten okres parszywy los przygotował dla mnie "tor z psychicznymi przeszkodami" w postaci nowo zatrudnionych pracowników, w obecności których czuję się niekomfortowo z powodu moich problemów skórnych, a wśród nich są naprawdę fajne kobitki. Tylko co z tego, jak można na co popatrzeć i tak (nie ważne czy Polska, czy Ukrainka) jest nie do zdobycia dla nietrakcyjnego faceta, który ma kompleksy z powodu własnego wyglądu.
#przegryw #stulejacontent #zabijciemnie #przegrywpo30tce #nienawiscdosamegosiebie
Pobierz CulturalEnrichmentIsNotNice - Maraton, w przenośni oznacza czynność wykonywana bez pr...
źródło: comment_1627050292Zi7ICkeQBFGLOpmBOMFzTo.jpg
  • 5