Wpis z mikrobloga

Mirki, kupilem jakis czas temu w Euro robota kuchennego Kenwood. Po 2 miesiacach od zakupu po prostu przestal sie wlaczac, troche srednio bo kosztowal 900zl. Udalem sie wiec do sklepu i oddalem go na reklamacje z tytulu rekojmii. Przed przyjeciem, fachowy sprzedawca w sklepie rowniez probowal go wlaczyc, sprawdzal czy koncowki dobrze weszly itp. No nie dziala. Wysylaja na serwis.
Wkoncu dostalem info ze moj robot jest do odbioru. W opisie serwisu czytam ze robota sprawdzili i wszystko dziala, reklamacja niezasadna. Czaicie? MAGICZNIE zaczal dzialac! SAM! Takie teraz sprzety robia, same sie naprawiaja.
Zlozylem zatem skarge na reklamacje gdzie wszystko opisalem. Wrzucam zdjecie odpowiedzi jaka dostalem od euro. Rece opadaja.....
Uznanie przez nich reklamacji za zasadne jest o tyle wazne ze jesli robot zepsuje mi sie 2 raz to moge zadac zwrotu pieniedzy, w tym momencie jestem tego prawa pozbawiony.
Dla mnie takie zachowanie jest skandaliczne, nie mamy panskiego plaszcza i co pan zrobi...
Czy ktos mial juz taka sytuacje? #rtveuroagd #afera #prawo #prawokonsumenckie #reklamacja #oszukujo #pomocy #zakupy #obslugaklienta #elektronika
Wszywek - Mirki, kupilem jakis czas temu w Euro robota kuchennego Kenwood. Po 2 miesi...

źródło: comment_16270522231nnMSuZS6ClGXu5pwi2d3x.jpg

Pobierz
  • 6
Uznanie przez nich reklamacji za zasadne jest o tyle wazne ze jesli robot zepsuje mi sie 2 raz to moge zadac zwrotu pieniedzy, w tym momencie jestem tego prawa pozbawiony.


@Wszywek: nie gadaj bzdur, nie jesteś niczego pozbawiony.

560 KC: Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, kupujący może złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba że sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla kupującego wymieni rzecz wadliwą na wolną