Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki ()
W dzisiejszym #rozdajo do zgarnięcia bardzo popularna w Ameryce i Kanadzie Nu Finish Car Polish Emulsja do karoserii 473ml.
Dodatkowo taką samą nagrodę wygra w konkursie Mirek lub Mirabelka z największą ilością plusów w komentarzu.

Ciekawostka, w 1 sezonie odcinku 3 #chlopakizbarakow na początku widzimy jak Jim Lahey używa tego środka na kultowym już samochodzie strażnika parkingowego Sunnyvale (jeszcze przed wypadkiem) co prawda robi to źle, ale nie wchodźmy w szczegóły ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).

Mam też prezent dla osób pechowych Rabat 10% na kategorię - kosmetyki premium do autodetailingu
kod: 1-UY20-71PP ważny do 22.09.2021

#motoryzacja #autodetailing #zadarmo #cebuladeals #carboners #cardetailing

FB
SKLEP

Zasady są następujące:
1. Plusujecie ten wpis, dzięki czemu bierzecie udział konkursie (do 26 Lipca, do godz. 9:00).
2. Zielonek nie uwzględniamy w konkursie
3. Wysyłka po uzyskaniu danych do wysyłki.(paczkomaty inpost szanujemy waszą anonimowość w internetach)

Powodzenia!
Pobierz rajdlafurypl - Czołem Mirki i Mirabelki (づ•﹏•)づ
W dzisiejszym #rozdajo do zgarnięcia...
źródło: comment_1627044392MrHkqIsp7YcjlLfU0m5Jnb.jpg
  • 41
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rajdlafurypl:
Pamiętam jak w latach dziewięćdziesiątych ojciec przywiózł tego #!$%@? z RFNu. Postanowiłem przepolerować dziadkowego mercedesa 300d, beczkę z pięknym lakierem. Ale chciałem by był jeszcze piękniejszy.
Polerowałem z mozołem aż w kilku miejscach pięknie wypolerowalem nie tyle lakier, co lakier plus podkład:) Mocne dziadostwo.
@rajdlafurypl zamówiłem quick detailer sunny car I z tej samej serii płyn do szyb. QD nie było jeszcze okazji sprawdzić ale dzisiaj sprawdziłem płyn do szyb. Testowane na przedniej od wewnątrz. Szyba zimna.
No szczerze mówiąc to średnio zadowolony jestem bo trzeba to czyścić na dwa razy. Po pierwszym czyszczeniu szyba wygląda przepaskudnie i trzeba pucować na sucho drugi raz. Nie widzę przewagi tego płynu nad np jakim Clinem do zwykłych okien