Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@kalamok_blanko: ja ciągle nie ogarniam moim ograniczonym rozumkiem skąd ostatnio tyle się wzięło ludzi wściekle zesranych na to, że ktoś może nie chcieć dzieci i uważać decyzję o płodzeniu dzieci za błędną i w dodatku jakoś to argumentować w sposób bardziej skomplikowany niż odwoływanie się do instynktów, emocjonalnych argumentów oraz ataków ad hominem.
18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

tyle się wzięło ludzi wściekle zesranych na to, że ktoś może nie chcieć dzieci i uważać decyzję o płodzeniu dzieci za błędną


@mozgogrdyczka przecież jedyni wściekle zesrani to są antynataliści których w urojonej oblężonej twierdzy ktoś ciągle zmusza do płodzenia i rodzenia dzieci

Takich wpisów jak opisałaś nie widziałem, żale antynatalistów codziennie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@hitherto: no zabawne, że nigdy mi się nie zdarzyło w życiu, żeby mnie ktoś namawiał do niepłodzenia, za to do płodzenia dzieci "w końcu bo już wypada" tak i owszem. Naprawdę niezwykłe, że ludzie o podobnych przekonaniach się zbierają w konkretnym miejscu internetu. Jak nie chcesz widzieć żalów antynatalistów, to co robisz na tym tagu? Ten wpis jest otagowany tylko #antynatalizm więc sam tu przyszedłeś, pozdrawiam, polecam przemyśleć. Nikt nie każe
@kalamok_blanko Szczerze mówiąc to rzadko widzę na głównej głos natalistów. Głównie to są elaboraty z tagu #antynatalizm. I szczerze mówiąc, fascynuje mnie, że Wam się chce przepychać. Sam mam dzieci, chciałem mieć, jestem z tym szczęśliwy, moje dzieci chyba też. ALE znam kupę ludzi, który nie mają i nie chcą mieć dzieci i popieram ich decyzję w 100%. To jest tak indywidualna i zmieniająca życie decyzja, że uważam namawianie kogokolwiek i
sam tu przyszedłeś


@mozgogrdyczka: nie przyszedłem, jest w gorących, przy moich filtrach już na drugiej stronie. Nie lubię się zamykać w bańce i cenię dyskusje na różne tematy więc czarnolistuję tylko patostreamy, bicie po mordach i sport telewizyjny. Interesuje mnie to że można zrobić ideologię np. z nieruchania #przegryw, z niejedzenia mięsa #wegetarianizm, z niemasturbowania się #nofap czy właśnie z nierozmnażania się #antynatalizm

Z otwartym umysłem podchodzę do wszystkich
Pobierz hitherto - > sam tu przyszedłeś

@mozgogrdyczka: nie przyszedłem, jest w gorących, ...
źródło: comment_1626964764YSooooXrxLd9GtHVZHizan.jpg