Wpis z mikrobloga

Zrobiliście nam dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)- A tak poważnie, to dzięki Wam możemy choć na chwilę odetchnąć i po prostu działać dalej. Motywacja +1 000 000

Nie zwalniamy tempa, a o nowych pomysłach i planach będziemy jeszcze pisać. Wydatki z 1% podatku możecie śledzić w BIP-ie Watchdoga.

DZIĘKUJEMY LUDZIE!



#watchdogpolska #prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk
WatchdogPolska - Zrobiliście nam dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ A tak poważnie, to dzięki Wam...

źródło: comment_16269398448lZB6jTgLx8RbBf8Tn5onX.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MuchomorSromotnikowy: Tak serio, to jakie znaczenie mają poglądy głównego wpłacającego jakiejś fundacji, która to wpłaca pieniądze na nich? Czy WatchDog kiedyś robił wnioski o informacje publiczne na temat dobrego wykonywania planu globalizacji albo innych rzeczy, które masz na myśli?

Robią swoją robotę w zakresie jakim sobie określili i tyle. I w sumie nie pasują oni żadnej władzy, chociaż z racji sposobu działania to PiSowi najbardziej.
  • Odpowiedz
@MannaR: To nie do końca tak. Popieram WatchDoga za to co publicznie robią i cieszę się że taka organizacja istnieje i walczy z absurdami które nam rządzący fundują. Jak powiedziałeś, zwłaszcza w czasach pisu ich praca jest nieoceniona. Natomiast nie mam ani grosza zaufania do globalisty jakim jest Soros i nie mam zamiaru wspierać finansowo (czyli moją energią i pracą którą włożyłem w zarobienie pieniędzy) jego wpływów, podobnie jak innych
  • Odpowiedz