Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Sorce_Eastwood: Jeśli 29 pierwszych nazwisk to Ukraińcy. Jeszcze wyniki po 100%. Statystyka sugeruję, że większość z nich oszukiwała.
Idąc twoim tokiem myślenia, jeśli zostawię niezamknięty rower pod sklepem to ja jestem winny bo nie mam procedury zamykania roweru.
Ci ludzie są winni przestępstwa. Drugi jest ustawodawca który to umożliwia. Trzecia winna jest uczelnia. Jednak złodziej jest jeden.
Jeśli 29 pierwszych nazwisk to Ukraińcy. Jeszcze wyniki po 100%. Statystyka sugeruję, że większość z nich oszukiwała.


@Pompejusz: dlaczego oszukiwała? Wiesz jak wygląda ten system na Ukrainie i możesz to przybliżyć? Ja pamiętam czasy, że u mnie w szkole były orły co z matur rozszerzonych ze wszystkich przedmiotów miały po 96-98%. Jeżeli się przelicza oceny na punkty (np mają system tak jak na starej maturze i ich 6 daje 100%, u
@Towarzysz_Obywatel: tak jest. Tanczmy jak nam partia zagra. Zamiast sie wkurzac na rzadzacych i wladze uczelni ze wymyslaja durne przepisy i domagac zmian, wkurzajmy sie na sasiadow zza wchodniej granicy. Wiadomo, ludziska sa rozne, ale to raczej nie Ukraincy i Bialorusini dali sobie dodatki, miejsca w akademcach i zasady przyjec na uczelnie.