Wpis z mikrobloga

Jest jakiś przeciek co do plusa sierpniowego? Od jakiegoś czasu planuje kupić grę Dreams, a chyba miesiąc temu była plotka, że ma być w plusie (nie było). Widzę, że teraz jest na promocji do jutra xD i się #!$%@? zastanawiam

#ps5 #ps4 #psplus
  • 15
@Hogataa26: Wszedłem na stronę media expert i niby też wersja angielska, ja swojej jeszcze nie odpakowałem, jak wrócę do domu to aż zobaczę czy nie mam polskiej wersji. Nawet jak masz angielski sklep ps store uk - wersję elektroniczną gry, to nie ma tak, że jest tylko język angielski, są różne i w tym j. Polski, ale tak jak mówię jak będę w domu +- 1h to zobaczę swój egzemplarz, być
@metiniowiec: Dokładnie, język dostosuje się do języka dashboarda konsoli. Jedynie w wyjątkowych przypadkach gry są sprzedawane w regionalnych wersjach, np. Infinite Warfare czy Diablo 3, które z pl dystrybucji nie miało ang wersji.
@redemptor: tu się mylisz, gry na ps4 (i chyba ps5) w pudełkach są normalnie regionalizowane, jak kupisz złą wersję cusa to pomimo polskiego dashbordu nie zagrasz po Polsku. Każdą grę trzeba sprawdzić bo nieraz brakuje tylko dubbingu a nieraz nawet napisów nie ma.
@redemptor: Są wyjątki, jak masz ps store UK na konsoli, mimo ustawień polskich to takie gry jak: Until dawn, killzone shadow fall i Beyond Two Souls, zawsze będą po angielsku, tak jest np w ps now jak masz konto na UK.