Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@eXe1987: dobra dobra. Na bank ten dom stoi za wyjazdem z twojej #!$%@? (sądząc po wewnętrznej drodze) posesji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eXe1987: Klasyka gatunku. Mój sąsiad jest takim #!$%@?, że zrobił sobie bramę rozwierną dwuskrzydłową, która się otwiera na drogę. Jak jaśniepan wyjeżdża albo wjeżdża to otwarta brama wystaje na drogę i utrudnia przejazd. Z kolei drugi zjeb zamontował bramę otwieraną do wewnątrz, ale przy samej ulicy, więc jak chce wjechać to zatrzymuje się na drodze, włącza awaryjne i idzie otwierać żeby czasem kilkunastu metrów nie stracić na wpuszczenie bramy głębiej. Ludzie
  • Odpowiedz
@eXe1987: Tu nie ma co rozumieć. Mają duże działki. W #!$%@? miejsca na modyfikacje. Zwykła ludzka prymitywna chciwość żeby wyszarpać choć kilka metrów kwadratowych więcej. Ha tfu na takich.
  • Odpowiedz
@eXe1987: U mnie w rodzinnym domu wystarczyło trochę piachu i mechanizm nie działał jak powinien. Tu pewnie codziennie zgarnia duże ilości syfu, a po deszczu jeszcze gorzej
  • Odpowiedz
lasyka gatunku. Mój sąsiad jest takim #!$%@?, że zrobił sobie bramę rozwierną dwuskrzydłową, która się otwiera na drogę. Jak jaśniepan wyjeżdża albo wjeżdża to otwarta brama wystaje na drogę i utrudnia przejazd. Z kolei drugi zjeb zamontował bramę otwieraną do wewnątrz, ale przy samej ulicy, więc jak chce wjechać to zatrzymuje się na drodze, włącza awaryjne i idzie otwierać żeby czasem kilkunastu metrów nie stracić na wpuszczenie bramy głębiej. Ludzie są jednak
  • Odpowiedz