Wpis z mikrobloga

@malinq: w Polsce dla Ukraińców studia maja strony rekrutacyjne po ukraińsku. Dostają tez stypendia, uczelnie są darmowe, oferują darmowe akademiki w których językiem głównym jest rosyjski wiec nie ma problemow z asymilacja i znajomymi. Polski jest na tyle podobny do ukraińskiego ze uczą się podstaw minimalnych na pierwszym semestrze, a ze później są tylko w gronie rosyjskojęzycznym poziom języka się nie poprawia.
Jeszcze jakieś upośledzone argumenty?
@a665321: Upośledzony to jest ktoś kto podejmuje się dyskusji o studiach za granica i płacze ze język angielski nie jest podobny do polskiego w takim samym stopniu jak ukraiński XD pracuje na uczelni, wiem jak to wygląda od kuchni. #!$%@? głupoty o asymilacji i znajomych, zamiast trzymać się meritum czyli możliwości studiowania ha tfu
@mnoo: Utrzymujemy od lat Ukraińców za nasze podatki, bo mają specjalne stypendia i darmową naukę, a wartość ich zupełnie innej matury jest wątpliwa i nie weryfikowana w żaden sposób. Nie masz problemów z wydawaniem swoich pieniędzy?
@malinq: pisałem o innych językach młocie, angielski uznaje ze każdy zna

@a665321: płaczesz ze Ukrainiec ma łatwo bo się łatwo polskiego uczy jednocześnie zakładając ze każdy zna angielski w którym prowadzone są wykłady na całym świecie. Nie dziwie się ze temat uczelni wyższych Cię przerasta, matura z Podlasia chyba co?
sam robilem na Ukrainie matury bo polskiej nie zdałem @Marvel7: ale co, dumny jesteś z siebie że jesteś ułomem umysłowym? I inne, zagraniczne ułomy mogą zabierać miejsca rodowitym mieszkańcom? Tak bo jesteście robakami xD

Do tego darmowy akademik i stypendium