Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mechaniczny_pomidor: ale mordo, ja się nie odnoszę do żadnych konkretnych wartości, napisałem tylko, że fakt, że "spalinami" jest woda nie zmienia faktu, że taki lot nie jest zbyt ekologiczny
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: jakaś prawda w tym jest
Od nas jako od szarych robaków wymaga się wymiany pieca, zaprasza do korzystania z komunikacji miejskiej, uzywania tego samego kondoma 2 razy a taki bezos w jeden dzień wyrabia limit kilkuset milionów osób przez całe życie
  • Odpowiedz
@#!$%@? Skąd oni wzięli te liczby xD? Według strony naukaoklimacie.pl, człowiek oddaje do atmosfery rocznie około 0,6 tony CO2, poprzez samo ODDYCHANIE, potrzebowałby 125 lat żeby wyemitować tą samą ilość CO2, co Jeff jednym lotem. Więc o ile się nie mylę, można przyjąć, że to DWIE osoby przez całe życie wyemitują taką ilość dwutlenku wegla co Bezos dzisiaj, a nie jakiś miliard XD
  • Odpowiedz
@#!$%@? aż musiałem sprawdzić czy rzeczywiście coś takiego napisali xD

Człowiek wydycha 0.0041kg co2 na godzinę. Miliard osób w godzinę wydycha 41000 ton co2.

Dzbany xD
  • Odpowiedz
@#!$%@?: #!$%@?ąc od tych danych z dupy. To dzieki takim bezosom i innym elonom świat się rozwija. Pewnie gdyby się cofnęli 600 lat to by mówili jaki to magellan próżniak, drewna tyle na statki marnuje.
  • Odpowiedz
tacy ludzie musza się przepoteznie nudzić i nie mieć własnych problemów ze wypisują takie rzeczy
  • Odpowiedz