Wpis z mikrobloga

A jak szur usłyszy od patologa że śmierć nie miała związku ze szczepieniem to jeszcze bardziej się nakręci i nazwie lekarza oszustem, opłacanym przez BigPharmę śmieciem itd itp.


@ciezki_przypadek acha, czyli nie istnieje taka opcja że będą naciski żeby nie wiązać tego z NOP w obliczu takiej sytuacji że połowa Polaków nie chce się szczepic, no fajnie. Każdy jest przecież uczciwy i nie można nawet pomyśleć że ktoś manipuluje opinią publiczną, tym
@ciezki_przypadek:dobre o tych nopach. Ja kiedyś chciałem zgłosić nopa u córki to zgadnij czy mi się udało? nie dostała autyzmu itp. po prostu miała ponad 40 stopni gorączki i wyglądała jak by miała zaraz zejść ze świata, a lekarze zachowywali się jak #!$%@? gdy wspominałem o szczepieniu, ale tak nopy których nie da się zgłosić są jakimś wyznacznikiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DunningKruger: Masz rację, nie wiem ile czasu może minąć. Google też mi nie pomaga znaleźć takich informacji. Być może wyśmiewając szura sam wykazałem się pewnym poziomem ignorancji.
@kitnot: Możemy iść po całości w teorie spiskowe, albo nie. Nie uważam żeby ta konkretna szczepionka, na ten moment, musiała być obowiązkowa. Nie uważam też, że nasz rząd podejmował i podejmuje słuszne decyzje (te loterie to durny pomysł nawet jak na nich). Oczywiście,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hiperchimera:

ak do każdej śmieci przypisywano w rok temu covid to było spoko

Nie, według mnie naginanie jakichkolwiek statystyk nie jest ok.
@jestemmirek: Nie wiem w jakim kontekście to piszesz. NOPy były, są i będą. Nie neguję ich istnienia. Wręcz straszne jest to, że ludzie w XXI wieku dziwią się że po szczepionce mogą się źle czuć. Co do systemu - nie miałem okazji z nim "walczyć". Jeżeli jest tak
@kitnot: A dlaczego nie? Niech każdy robi ze swoim zdrowiem co chce, ale ten dzban sam wkroczył na ścieżkę atencji publikując te żałosne posty, więc nie widzę nic złego w tym, że stanie się pośmiertnie memem, bo na to zasłużył. Jak ja już umrę na morderczy katar z Wuhan to też pozwalam wam robić memy
@camion: zemrzyj na covid-
Szury- przypadeg, choroby współsniejonce, wszystkim wpisujo!!11
zemrzyj 1,5 miesiąca po szczepieniu
Szury- HA! Eksperyment Medyczny zbiera żniwo, smierć od szczepionki zatwierdzona przez całą grupę specjalistów FB

oczywiście ewentualne długofalowe skutki covid wyśmiane ( ͡° ͜ʖ ͡°)