Wpis z mikrobloga

@wataf666: Nie przyjmuje. Odpowiedź bardzo wymijająca i stronnicza. Ale spoko masz prawo do swojej opinii jak każdy, choćby na Wykopie. Ale co ma piernik do wiatraka? Bo nie rozumiem. To może stwórz mem z którym z polityków i wstaw na avatar?! Bo nie wiem czy masz świadomość, ale w tym momencie obrażasz uczucia patriotyczne nie tylko moje, ale wielu zasłużonych powstańców którzy walczyli o to byśmy mogli żyć i mieszkać w
: Nie przyjmuje. Odpowiedź bardzo wymijająca i stronnicza. Ale spoko masz prawo do swojej opinii jak każdy, choćby na Wykopie. Ale co ma piernik do wiatraka? Bo nie rozumiem. To może stwórz mem z którym z polityków i wstaw na avatar?! Bo nie wiem czy masz świadomość, ale w tym momencie obrażasz uczucia patriotyczne nie tylko moje, ale wielu zasłużonych powstańców którzy walczyli o to byśmy mogli żyć i mieszkać w Wolnej,
@r333m4k444: Skoro taki z Ciebie dowcipniś, to masz trochę satyry ode mnie,hah.
A ja myślałem że razem z Gapciem mnie zapeklujecie w słoik na tuszony bigos z kefirem, podlany wykwitną Gorzałką? Dwa, powtarzam że grzeczniej bo każe Dżon Hoł by ci m... wylizał.. To prawo nadane mi przez Cezara Adina Lucjusza #!$%@?ło I Wszechwładcę i tylko on może mi odebrać, swojemu poddanemu. Koniec kropka i popiół z peta.
nie masz racji. 1 jesteśmy tutaj 4fun
2 nie każdy musi być patryjotą, a nawet jeżeli wg ciebie tak to
3 każdy patryjotyzm jest inny
4 symbole, sztandary zmieniają się na przestrzeni lat
i można by tak ciągnąć ale po co? przeszkadza ci awatar to go zgłoś.
@wataf666: z skrajności w inną skrajność. To jest obłęd a nie patriotyzm, niestety obecny chyba w każdej kulturze..
Kiedyś o pewnych rzeczach się czytało, bądź je oglądano z przerażeniem na filmach. Świat tak jest popsuty, że dziś jesteśmy tego naocznymi świadkami.