Wpis z mikrobloga

@szzzzzz: Dzisiaj 9 dzień kwarantanny po powrocie z Polski. Przez 7 dni miałem telefony o różnych porach, najpóźniej 17.52. Wczoraj o dziwo sobie odpuścili, żadnej wizyty nie było - ani teraz ani miesiąc temu gdy miałem pozytywny wynik(wtedy też dzwonili zdecydowanie mniej)
@szzzzzz: siedzialem w styczniu zadzwonili 3x. Raz na poczatku jak dostalem pozytywny wynik testu, pozniej jakos 7go dnia i na koniec 10go dnia żeby podziekować, w tym samym czasie moi współlokatorowie nie odbierali telefonów(też mieli pozytywne wyniki) nikt nas nie odwiedził.
@giocarte: na 7 telefonów 6 wyglądało tak: czy mogę rozmawiać z x? Formułka o nagrywaniu rozmów. Czy mógłbyś potwierdzić swoją datę urodzenia? Czy przebywasz w miejscu podabym w dokumentach? Formułka o tym żeby zrobić testy i nie iść do gp. Czy mam więcej pytań?

W piątek o 17.52 xd jakiś typ się zlitowal odpuszczając sobie formułki i wtedy wyglądało to bardzo podobnie to tego jak ty to przedstawiłeś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szzzzzz: do mnie w ciągu 10 dni kwarantanny nikt nie dzwonił, nikt nie przyszedł, apka ofc nie zainstalowana. Gdańsk ʕʔ