Wpis z mikrobloga

@bydgoszczvx: jaki perfum taki fajny letni, żeby koleżanka na kawie myślała tylko o tym byle szybciej ściągnąć majtki?

Mam jeden dobry ale jest bardziej wieczorowy, na kolację a nie kawe
  • Odpowiedz
@kret_w_granulkach: Jak sie chodzi po lokalach, silowniach itp to mam wrazenie ze ludzie uzywaja 3 zapachow i strasznie im to odpowiada, chetnie sie dostosuje.
Prawde mowiac jestem zapachowym analfabeta i od lat uzywam "versace eau fraiche", to te niebieskie. Mysle, ze czas juz zmienic na cos innego, z checia pojde za glosem ludu nie wybierajac zapachow szalwi i rosy o poranku na polu lucerny po srodku kielecczyzny ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kret_w_granulkach: Jak sie chodzi po lokalach, silowniach itp to mam wrazenie ze ludzie uzywaja 3 zapachow i strasznie im to odpowiada, chetnie sie dostosuje.

Prawde mowiac jestem zapachowym analfabeta i od lat uzywam "versace eau fraiche", to te niebieskie. Mysle, ze czas juz zmienic na cos innego, z checia pojde za glosem ludu nie wybierajac zapachow szalwi i rosy o poranku na polu lucerny po srodku kielecczyzny ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@bydgoszczvx Dobry memik cumplu ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja od kilku miesięcy mam odwyk, bo kupuję sporo książek

Robisz jeszcze te przeróbki zdjęć co kiedyś? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz