Wpis z mikrobloga

Liczyłem na to że dość mocno przerysowane są te wszystkie wpisy dotyczące sprzedaży czegokolwiek na olx. Sprzedaję obecnie Meganke za lekko ponad 3tys.
+Ło panie z takim przebiegiem to dam 1500max
+daje 1000 i odpalam lawetę
+jaka cena ostateczna
+50 wiadomości z pytaniami od jednego gościa tylko po to żeby zorientował się że samochód ma 299 tys przebiegu, a nie 99 tys jak mu się wydawało
+Sprawdzanie miernikiem z magnesem plastikowych elementów
+O tutaj jest ryska, a tutaj odchodzi farba dam 1500 bo muszę zrobić
+Uuu nie ma gazu to dam 2000
+Nie ma skóry j/w
+Nie ma klimatyzacji j/w

A to dopiero 2 dni od wystawienia ogłoszenia.
Coraz bardziej przekonuje się do zostawienia tego samochodu mamie na dojazd po bułki 3km. Niż oddawać samochód którego jestem pewny za pół ceny.
#samochody #motoryzacja #zalesie
  • 37
@prnppp: dziś jeden taki był, najpierw przez olx 30 pytań i w końcu przez telefon 3 tysiące i bierze. Dobra bierz za 3, na miejscu wyciąga 2 tysiące i tyle może dać. To wycieczkę sobie zrobił lawetą. Chociaż to było pewne że nie da 3 tysięcy bo w ogłoszeniach miał z 10 innych gruzów wystawionych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yazir: Standard, sprzedawałem Berlingo blaszak za 2,5k kilka lat temu, od pierwszego właściciela, z wolnossącym dieslem. Ludzie albo narzekali na każdy drobiazg, albo zbijali cenę o tysiąc, albo umawiali się i wgl nie przyjeżdżali xD
Najlepszy był facet, który powiedział że potrzebuje auto do firmy i czy da radę robić niezawodnie 200 km dziennie do Leszna z bułkami. #!$%@? facet, to jest auto za 2,5k z 300 tysięcy przebiegu, czego ty
Weź się zgadzaj na te porpozycje i umawiaj się z typami pod jakimś losowym adresem, niech idioci stoją gdzieś w randomowym miejscu xd


@Obserwator91: niestety wiocha moja jest podana, przez co prawie każdy kogo spytają wie czyja jest biała meganka (,)
@yazir: opie to samo miałem, chciałem pozbyć się gruza rocznik 97 ale stwierdziłem, że szkoda mojego czasu sie #!$%@?ć z januszami za 2k i mam dwa auta aż gruza zajade do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yazir: kto chociaż raz wystawił auto na olx ten się w cyrku nie śmieje xd ja raz sprzedawałem e34 uszkodzonego, zadzwonił chłop i pierwsze co pyta to czy jeździ pali xd w ogłoszeniu jak byk ze uszkodzona i opisany problem, ale No trudno wytłumaczyłem mu ze nie działa i co się zepsuło i ze jedynie laweta. A on do mnie po tym „ No rozumiem, a jezdzi pali” ? Myślałem ze
@yazir: to ja miałam chyba szczęście, jak 2 lata temu sprzedawałam lagunę 2 z przerysowanym nadkolem (wszystko na zdjęciach było pokazane) i poszła za 5k z gazem. Pierwszy klient i był nią zauroczony i na te nadkole machnął ręka i powiedział, że spodziewał się czegoś większego. Młodziak jakiś pierwsze auto kupował ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze dodatkowo za 500zl dostał alusy z oponami, a mieliśmy osobno sprzedawać,