Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
czesc wszystkim, jestem z bankiera. Siedze tam sobie od dawien dawna, ale coś strasznego się stało. Az myślę, czy nie założyc tu konto, ze wzlędu na #gielda
to, że #bankier miał dużo polityki na forum o giełdzi to było stare jak świat, acz zaszło to za daleko.
1. w tematach o spółkę np. #kghm wbijaja trol' i długi tekst na temat np. pisu / unii / tuska. Czasem 5 min po dodaniu tematu, bez błędów, ładnie sformatowany tekst, niby krzykliwy, ale bez błedów.
2. nawet jak chcesz podbić kilka tematów o spółce to jakimś cudem na górze ZAWSZE jest polityczne gówno
3. zgłaszasz wpisy wszystko -NIKT tego nie usuwa. Ale gdy sam napisałem tekst by spieprzali albo sobie poszli - mój wpis usuwają. A cała seria nadal wisi.
4. manipuluje strasznie, nie da się nawet tego czytać.

Reaguje, bo jestem pewien, że bankier po prostu na to przyzwala. Wręcz 'wspiera'. To już staje się tuba propagandową niczym #tvpis
@Bankierpl czemu pozwalacie na taki syf? nie oszukujcie, ze cos robicie, bo to nie prawda.
Czy może zrobicie jakiś wpis na ten temat? czy co trzeba zrobić by była #afera ?

3majcie się :))
#pieniadze #bogactwo #bogatyojciec #biednysyn

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f599cf072fc8000a3ae9d3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 3