Wpis z mikrobloga

Nie umiem patrzeć na dziewczynę innym okiem niż jako obiekt seksualny. Jeśli mam być szczery to z całkowitą zupełnością by mi starczyło, żeby samica lub dwie wpadały na wieczór lub noc, następuje stosunek aka #!$%@? i potem wychodzą, a ja resztę wieczoru czy nocy gram w komputer i mam wszystko w dupie. Układ idealny, już mnie męczy to poznawanie lasek, te spotkania i bajerowanie jej miesiąc czy dwa żeby dała sobie wepchać, a ostatecznie i tak wróci do byłego czy oleje mnie. Coraz bardziej jestem przekonany do korzystania z usług niewiast z roksy, tylko żeby jakieś ładne młode były w okolicy to już mnie nic nie powstrzyma. Tak, jestem egoistą, którego nie obchodzą uczucia innych, szczególnie dziewcząt i myślę #!$%@?, więc podobne oskarżenia możecie sobie darować.
#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda #roksa #divyzwykopem #logikaniebieskichpaskow #tinder #randkujzwykopem #psychologia
  • 15
  • Odpowiedz
@Felixu: ale co chciałeś przez to powiedzieć? możesz mamie się w ten sposób wytłumaczyć dlaczego nie przyprowadzasz dziewczyny na obiad, ale z wykopkami tak łatwo nie przejdzie - tu co drugi wali konia a co trzeci chodzi na roksę, ma trudności z bliskością więc nie stanowisz jakiegoś ekstremum
  • Odpowiedz
@Felixu: Dlaczego egoistą?

Laski forsują że za seks im się coś należy. Sam seks to żaden egoizm. Możesz znaleźć sobie laskę co też chce tylko seksu (tak samo częste jak i u facetów) i wszystko gra.
  • Odpowiedz