Wpis z mikrobloga

Dzieci w USA: chłopcy grają w futbol, koszykówkę albo baseball. Dziewczynki też się realizują jako cheerleaderki. Co weekend rodzice przychodzą im kibicować. Tymczasem w Polsce, 2021 rok, sport narodowy: machanie obrazkiem i klęczenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bekazkatoli #heheszki #kosciol #religia
klawiszs - Dzieci w USA: chłopcy grają w futbol, koszykówkę albo baseball. Dziewczynk...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@klawiszs:A w czym bycie cheerleaderką jest lepsze od Matki Boskiej Breakdancowskiej? I to nie jest sport narodowy tylko lokalna tradycja którą widzę pierwszy raz w życiu.
  • Odpowiedz
@JohnDoe01:

tradycję chrześcijańską nazywasz pogańskimi obrządkami?


Kult obrazów nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem. To zwykłe bałwochwalstwo.
  • Odpowiedz
@klawiszs: gdzie takie akcje są w Polsce?
"jak trochę się kręciłem po kraju, to ani razu czegoś takiego nie spotkałem, szczególnie w "nowoczesnych" czasach - jednak niejedne lewacko-faszystowskie symbole widziałem, od tęczy na samochodach po pomazane spray'em elewacje z piekłem kobiet, ale tego piekła kobiet nie widziałem, ani dyskryminacji lewaków, bo dostają teraz za darmo pieniądze od państwa, koleżanka się rozwiodła i jej wpada co miesiąc 3700 złotych, a ja
  • Odpowiedz
Skoro katolicy chcą sobie brać udział w procesjach i nie robią przy tym nikomu krzywdy to jaki problem? Czemu jesteś tak nietolerancyjny?


@Baziok niezła hipokryzja, katolicy są pierwsi do plucia na marsze równości, które odbywają się nieporównywalnie rzadziej od procesji.
  • Odpowiedz