Wpis z mikrobloga

Dzieci w USA: chłopcy grają w futbol, koszykówkę albo baseball. Dziewczynki też się realizują jako cheerleaderki. Co weekend rodzice przychodzą im kibicować. Tymczasem w Polsce, 2021 rok, sport narodowy: machanie obrazkiem i klęczenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bekazkatoli #heheszki #kosciol #religia
klawiszs - Dzieci w USA: chłopcy grają w futbol, koszykówkę albo baseball. Dziewczynk...
  • 76
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@klawiszs: tak no generalnie człowiek oświecony wie że jak by pojechał do Ugandy i zobaczył ich rytuały to by sobie myślał oo jaka ciekawa kultura, podróże kształcą, i okej w takim razie bądźmy tolerancyjni dla własnych tradycji ale jednak boli że jesteśmy na poziomie właśnie ugandy i ugabuga voodoo a nie jak przystało na jedno z większych państw starego kontynentu, na poziomie wiodącym prym w rozwoju i niosącym kaganek oswiaty na
  • Odpowiedz
@zeMadafaka: @mienki: @JohnDoe01: odpowiem raz na to samo pytanie. Sam byłem ciśnięty przez matkę by chodzić do kościoła (byłem ministrantem), w którym traciłem tylko czas. Mając 30 lat na karku mogę ze współczuciem spojrzeć na takie obrazki jak wyżej i je wyśmiać, co też robię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz