Wpis z mikrobloga

Jak ja gardzę tymi policjantami, którzy regularnie suszą na Opolskiej. Obwodnica, ograniczenie z dupy do 40 km/h (bo niby budowa linii tramwajowej w pobliżu, a ze świecą szukać tam jakiegoś robotnika w odległości kilku metrów od jezdni, w ciągu ostatnich miesięcy tylko raz dojrzałem tam jednego człowieka który z 4 metry za skrajem jezdni zieleni mył jakieś narzędzia), brak przejść dla pieszych, więc ci się ustawiają, żeby wyłapywać piratów jadących 60 km/h na dwupasmówce... Wielka poprawa bezpieczeństwa na drogach. A jak kawałek dalej przy Shellu nie brakuje idiotów, którzy wyprzedzają na przejściu, to tam chyba nigdy nie było ustawionego patrolu który by wyłapywał takich rodzynków.
#krakow
  • 10
Jak ja gardzę tymi policjantami, którzy regularnie suszą na Opolskiej.


@goferek:
i dlatego tańczysz jak ci Panowie Policjanci (specjalnie z dużej) zatańczą

potem leje ci się żar z anusa na stronie z rzułtom mordom i pedofilią, zamiast coś z tym zrobić, np. zgłosić do odpowiednich władz, że:

A jak kawałek dalej przy Shellu nie brakuje idiotów, którzy wyprzedzają na przejściu, to tam chyba nigdy nie było ustawionego patrolu który by wyłapywał
@goferek miesiąc temu o 3 nad ranem #!$%@? mnie na wlocie Zakopianki do Krakowa zaraz za zjazdem na A4, pusta droga, normalnie 70 i dosłownie kawałek ograniczenia do 50 a potem dalej 70 xD Jadę elegancko 72 i oczywiście #!$%@? musieli się przyczaić i mnie złapać. To jest zwyczajne złodziejstwo a nie dbanie o bezpieczeństwo.