Wpis z mikrobloga

4 lata po moim ostatnim związku w końcu się pozbierałem i postanowiłem że najwyższy czas żeby się z kimś związać.

Założyłem konto na jednym z płatnych serwisów randkowych, lvl 28 here, szukam czegoś poważnego, a w małej miejscowości w której mieszkam jest ciężko kogoś znaleźć.

Jestem bardzo krytyczny względem siebie a mimo to z mordy oceniam się na solidne 6/10. Koleżanki z pracy "same by się za mnie wzięły, gdyby nie były mężatkami", czyli może być lepiej niż sam się je oceniam.

Na tym portalu o którym wyżej pisałem, dodałem dobre zdjęcie, uzupełniłem swój profil, pisałem szczerze co lubię czego nie lubię, jakie mam hobby, co lubię robić, etc.

Minął już jakiś czas, i nie mam żadnego odzewu. Mała część dziewczyn których profile przeglądałem odwiedziła mój profil, a na domiar tego żadna nie odpisała.

I ja bym wszystko zrozumiał, ale jeszcze dobrych parę lat temu chodziłem na randki, spotykałem się z dziewczynami, a do dziś dużo się nie zmieniłem, a jeśli już to na lepsze.

Jest mi smutno, moje poczucie własnej wartości ma się jeszcze gorzej niż przed próba znalezienia partnerki. Musiałem gdzieś się wyżalić.
Czuję się wyruchany przez ten portal o którym pisałem. Taki #!$%@? mi pomogli znaleźć miłość.

#blackpill #przegryw #incel
  • 21
  • Odpowiedz
Koleżanki z pracy "same by się za mnie wzięły, gdyby nie były mężatkami"


@chlebowke: miszczu ale to jest ta sama śpiewka co farmazony babci ześ przystojny kawaler czy starej sąsiadki żeś wysoki i pewnie masz duże zainteresowanie u płci przewciwnej xDD
  • Odpowiedz
@vauecki: Zgadzam się takie pierdoły słyszy każdy od a babci Koleżanki życie obce P0lki to weryfikują szybko i typ nie jesteś 6/10 pewnie tak sądzi. Gdyby tak było to nie miałby problemu ze znalezieniem laski 6/10 to już całkiem przystojni goście nie Chadzi ale normalni.
  • Odpowiedz
Jestem bardzo krytyczny względem siebie a mimo to z mordy oceniam się na solidne 6/10. Koleżanki z pracy "same by się za mnie wzięły, gdyby nie były mężatkami", czyli może być lepiej niż sam się je oceniam.


@chlebowke:

Czyli nie jesteś 6/10 a tym bardziej nie 7 czy 8. 6/10 to bycie ponadprzeciętnym, a osoby ponadprzeciętne raczej nie mają problemów z zainteresowaniem kobiet. A koleżanki powiedziały Ci to co chcesz usłyszeć.
  • Odpowiedz
@chlebowke: Po pierwsze szukaj w przedziale 18-22 lata.
Po drugie, jak odpisze to pytasz od razu czy idziecie na kawe herbate cistko.
Po trzecie piszesz data, miejsce i godzina. I czy pasuje.
Żadnego #!$%@? data, miejsce i godzina.
Preferowane szukanie dziewczyn z ukrainy lub białorusi.
  • Odpowiedz
@Wogybogy: Brak w twoim myśleniu logiki przecież. Piszesz, ze on znajdzie jak on napisał ze znaleźć nie może. Te twoje wypociny to tak żebyś po prostu se popisał ? Czy na ch.j??
  • Odpowiedz
@chlebowke: zrób jak ja. Wpisz sobie 24 i #!$%@?. Poznałem dzięki temu fajna dziewczynę. Po paru spotkaniach powiedziałem że trochę starszy jestem nawet nic pretensji nie miała. Sama szukala od 18 do 25 bo mówiła że starszymi to już się nie dogada
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chlebowke może jesteś 6/10. Opinia mężatki nie do końca jest miarodajna. Gdybyś miał słaby odzew byłbyś 7-8/10. Gdybyś był mocno przystojny miałbyś spory ruch. Dzisiaj szczególnie młode kobiety mają bardzo wysokie wymagania.
  • Odpowiedz
@chlebowke: gdybyś naprawde tak dobrze wyglądał jak opowiadasz, to co najmniej jedna z tych mężatek już by się z tobą pruła, taka prawda, nie masz odzewu bo słabo wyglądasz, nie ma innego wyjaśnienia
  • Odpowiedz
@cutthroat: @ehhcokolwiek: @kipowrot: @Kreek: @vauecki:
xD
Teraz jedna mężatka z pracy się do mnie non stop zaleca, jakiś czas temu gdy pracowałem w innej firmie spotykałem się z paroma koleżankami, byłem dość długo z jedna mężatka z pracy w dziwnym związku, potem poznałem inna w tej samej firmie ale border za motzno i stąd dopiero po 4 latach się ogarnąłem. Ale #!$%@?, wykopki wiedzą lepiej gdzie na
  • Odpowiedz
@chlebowke: 2-3 lata temu też miałem tindera i było względnie normalnie, #!$%@? laski aż same prosiły się o spotkanie i nie bylo z tym problemu jak teraz

oczywiście chadem nigdy nie byłem, no ale wtedy chyba nie każda chciała chada, tak jak jest teraz
  • Odpowiedz
z tego co słyszałam, to na takich portalach nie szuka się dziewczyn do związku, tam to co najwyżej szybki seks lub betabankomat.


@Piernikarka: jak to jak większośc tam bab ma w opisie że nie szuka ons tylko poważnego związku?

czyżby bałyście się mówić prawdy czy co?
  • Odpowiedz