Wpis z mikrobloga

Powiem wam Mireczki, że strasznie mnie irytuje jak komuś w przestrzeni publicznej (pociąg, tramwaj, poczekalnia) 'plumkaja' odgłosy wiadomości z telefonu (np. messenger, Facebook, sms). Siedzi taka osoba, z kimś tam pisze i co kilka sekund jest plum, plum... plum... plumplumplum. Strasznie to irytuje, proszę nie róbcie tak. Zakładam, że jak z kimś piszecie, to nie potrzebujecie wiadomości dźwiękowych, by zobaczyć, że pojawiła się wiadomość na ekranie, na który i tak ciągle patrzycie i jest włączony.
Rozumiem, jeden odgłos dający znać, że przyszła wiadomość, jak telefon jest np. w kieszeniach, ale w towarzystwie takie notoryczne dźwięki wypada wyłączyć.
Takie moje #zalesie
  • 50
@kaczoor: Taki apel nic nie da, większość ludzi jest niewychowana i ma gdzieś to, że to, co robi, przeszkadza innym.

@Pietter: Pierwsze, co robię, kiedy instaluję jakąś aplikację, to wyłączyłam wszystkie dźwięki xD Telefon też mam ciągle wyciszony, ale to akurat problem, bo potem nie wiem, że ktoś dzwoni, na szczęście rzadko ktokolwiek dzwoni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaczoor: to jest element marketingu, komuś plumknie telefon na końcu autobusu a ty już wiesz że ma Androida jeśli to SMS albo że dostał wiadomość na Messengerze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaczoor: mnie samego to #!$%@? jak mi to plumka mimo że widzę wiadomości i mi to nie potrzebne. Chciałbym, żeby dało się wyłączyć dźwięki powiadomień mając włączony ekran
@kaczoor: 95% czasu mam wyciszony telefon. W ogóle. Nie odbieram telefonów w MPK. Jeśli muszę to odbieram i zasłaniam usta żeby było możliwe najciszej.

Staram się być jak najmniej uciążliwy w przestrzeni publicznej ale często i gęsto słyszę i widzę opisywaną przez OPa sytuację. W 95% to nastolatki, praktycznie zawsze dziewczyny.

Jakbym nie miał ciagle słuchawek podczas jazdy MPK do pracy to bym #!$%@?ł od tego.D
@kaczoor: stara prawda niestety - nie narzucisz nikomu czystości, ale narzucisz smród, nie narzucisz ciszy, ale narzucisz hałas, nei narzucisz kultury ale da się narzucić chamstwo. Jak w autobusie ktoś śmierdzi (czasem i perfumami, wielki żigolo co jeździ komunikacją miejską), #!$%@? głośno przez telefon, czy je jakieś śmierdzący fast food to co zrobisz.

Ja bym czasem tak chciał żyć i mieć tak kompletnie wywalone na otoczenie, że nawet nie zdawać sobie
Ja mam prośbę, proszę niech mi ktoś powie jak wyłączyć te dźwięki, kiedyś miałem messenger lite i tam bez problemy wyciszyłem sobie dźwięki na stałe, teraz mam tego normalnego messengera i tutaj nie mogę tego zrobić, chce mieć same wibracje, bo dźwięki mnie wkurzają z powiadomień. Poproszę o pomoc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kaczoor: wina aplikacji. Jak włączony ekran i aplikacja to powiadomienia powinny się same wyciszać. Ktoś za każdym razem na wyciszać telefon?

@mk321: w nocy tak. Pamiętam jak jechałem nocnym długodystansowym autobusem i jakaś karyna namiętnie pisała na Facebooku. No to uświadomiłem głąba że niektórzy próbują spać i ma włączyć wyciszenie.

Niektórzy to naprawdę nie nadają się do życia w społeczeństwie. Banda chamów. Widać to też po dzieciach. Kiedyś rodzice strofoewli
Ja mam prośbę, proszę niech mi ktoś powie jak wyłączyć te dźwięki, kiedyś miałem messenger lite i tam bez problemy wyciszyłem sobie dźwięki na stałe, teraz mam tego normalnego messengera i tutaj nie mogę tego zrobić, chce mieć same wibracje, bo dźwięki mnie wkurzają z powiadomień. Poproszę o pomoc.


@kecyc To ustawia się z poziomu telefonu, a nie w opcjach aplikacji. Należy znaleźć aplikację messenger na swoim telefonie, wejść w edycję jej