Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do siedzących na tagu #koronawirus
Dlaczego w UK, gdzie zaszczepionych jest 95% osób powyżej 50 roku życia nagle ludzie niemal przestali umierać na covid? W zasadzie już zbliżają się do rekordu zachorowań ze stycznia, gdy w szczycie umierało nawet ponad 1800 osób dziennie a teraz tylko 49 osób - co jest na poziomie grypy sezonowej. Jaka jest tego przyczyna? Proszę o poważne odpowiedzi!

#koronawirus #szczepienia #covid19 #covid19stats #koro
konrado12 - Mam pytanie do siedzących na tagu #koronawirus 
Dlaczego w UK, gdzie zas...

źródło: comment_1626476502bu199zOylRrraW0mKmLReV.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@never_soba: tak jak mieli płacić za wpisywanie COVID w aktach zgonu jako przyczyne? xD
To czemu teraz nie wpisują, przecież easy money xD

Ja p------e skąd to bierzecie xD
  • Odpowiedz
@never_soba: Bylem tymi eurasami xD Mieszkam w NL i sie na miejscu szczepilem jakos trzy tygodnie temu pierwsza dawka. Z kim sie nie rozmawia to wszyscy albo juz po albo dooiero sie wybieraja na szczepienie. W punktach szczepien w niezaduzym Arhem w ktorym mieszkam, nie ma kolejek, ale ilosc ludzi ktorzy sie przewijaja przez 15 min czekania po zastrzyku jest potezna. Z reszta, wystarczy zobaczyc oficjalne rivmowe statystyki wyszczepienia: https://www.rivm.nl/covid-19-vaccinatie/cijfers-vaccinatieprogramma
  • Odpowiedz
po prostu męczy mnie walcowanie i cherry picking w tym gownotemacie


@DunningKruger: To nie walcowanie i cherry picking Cię męczą, tylko myślenie i analizowanie faktów. Zamiast tego wolisz jakieś proste teorie dla szurów, bo od nich mózg tak nie boli.
  • Odpowiedz
Mieszkam w NL. Szczepią. Wiecie jak ? Płacisz 50 euro i gość przy Tobie wyrzuca szczepionkę . Znam masę ludzi którzy z tego skorzystali

Wnioski wyciągnijcie sami.

@never_soba: a ty wyciągnąłeś jakieś wnioski z tego, że obracasz się w foliarskim towarzystwie antynaukowych przygłupów? Jeden wniosek ci podpowiem - nie określa się tendencji na podstawie niereprezentatywnej grupy osób.
  • Odpowiedz
Niby op ma racje ale ten ton wypowiedzi gdzie każde zdanie to pytanie jest domeną najwiekszych debili jakich w zyciu sporkalem. Ze wszystkimi tak rozmawiasz?
  • Odpowiedz
Dlaczego w UK, gdzie zaszczepionych jest 95% osób powyżej 50 roku życia nagle ludzie niemal przestali umierać na covid? W zasadzie już zbliżają się do rekordu zachorowań ze stycznia, gdy w szczycie umierało nawet ponad 1800 osób dziennie a teraz tylko 49 osób - co jest na poziomie grypy sezonowej. Jaka jest tego przyczyna? Proszę o poważne odpowiedzi!


@konrado12: Wiem do czego dążysz, chcesz nas przekonać że należy szczepić tylko
  • Odpowiedz