Wpis z mikrobloga

Cześć, wybieram się na studia magisterskie i wpadły mi w oko dwa kierunki na PJATK:
1. Data Science
2. Inżynieria oprogramowania, procesów biznesowych i baz danych

Pracuję obecnie jako analityk, więc cisnę Excela, VBA, Pythona + trochę zajmuję się SAPem. Na pewno chciałbym zawodowo pozostać w szeroko pojętej analityce i grzebaniu w danych. Większości rzeczy uczę się sam, więc studia potrzebne są mi tylko dla dyplomu i możliwości objęcia poważniejszego stanowiska. Mimo wszystko, płacąc gruby hajs, chciałbym cokolwiek wynieść z tej edukacji. Czy ktoś z Was studiował na tej uczelni i może podzielić się opinią? Jestem ciekaw też opinii ludzi z branży ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pjatk #bigdata #informatyka #magisterka #studia #warszawa
  • 4
@Zekkeh: Generalnie nie mam pojecia jak wygladaja dokladnie te kierunki ktore rozpatrujesz, ale wiem ze okolo 5 lat temu ta szkola stala na bardzo wysokim poziomie. Wykladowycy byli wzglednie mlodzi i uczyli rzeczy ktorych sie uzywalo na rynku w danym czasie. Nie wiem jak teraz, ale a moich czasow mimo wszystko uwazam, ze ponad 1k miesiecznie to przesada, nawet jak za prywatna uczelnie. Za to wiem, ze pare osob z roku
@Shinlim: Dzięki, czekałem na taką odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałbym przy okazji robienia papierka, nauczyć się jak najwiecej. Jeśli chodzi o Big Datę to tylko PJATK ma tak ciekawe kierunki. Na SGH się nie dostałem, bo decydowała kolejność zgłoszeń i ludzie, którzy zgłosili się 51 sekund po otwarciu rekrutacji byli odrzucani bo już miejsc nie było XD