Wpis z mikrobloga

  • 1960
Rzygać mi się chce od wczoraj na te wszystkie komentarze w internecie, pisane przez wiecznie zakompleksionych polaczków, co tam somsiedzie, na biednych nie trafiło, pokażcie im zdjęcia z 44', dobrze im tak, hehe i hehe. Jeny, jak trzeba być zepsutym człowiekiem, żeby w obliczu ludzkich tragedii, śmierci dzieci, dorosłych takich jak my, pisać takie rzeczy. Co innnego nie kibicować Niemcom podczas euro a co innego cieszyć się z ich śmierci i tragedii.

Ha tfu na takich
#niemcy
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kat88: ludzie maja duzo stresow teraz i sie wyladowuja na innych.
Ludzie ogolem sa coraz bardziej poddenerwowani, wiec sie wyladowuja jak moga.Wczoraj widzialem w sklepie jak sie pare osob klocilo.
Sytuacja finansowa, pandemia, skorumpowany pis
  • Odpowiedz
@kat88: Tak jakbyś nie wiedziała na jakim portalu się znajdujesz. Tutaj ludzie nienawidzą obcych, innych ale przede wszystkim i swoich. Może przesadzam, ale zdaje mi się, że jest coraz gorzej.
  • Odpowiedz
@kat88: Nic z tym nie zrobisz, mnie zadziwia, że moi dziadkowie (w tym moja nieżyjąca już prababcia która była na przymusowych robotach w Niemczech) którzy przeżyli wojnę i pamiętają te czasy nigdy nie mówili nic złego na temat obecnych Niemców.

Za to 20 latkowie z wykopu doskonale wiedzą kogo obarczyc winą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kat88: To już mówił Dmowski, że Polacy bardziej nienawidzą Rosji, niż kochają Polskę. Mówił też, że Niemcy to serce kultury europejskiej i ten kto nienawidzi Niemcy, nienawidzi również Europę. Szkoda, że jest taka propaganda sanacji i próby wyrugowania Dmowskiego z przestrzeni publicznej, bez żadnej autorefleksji.
  • Odpowiedz
@kat88: Przecież to są tylko żarty. My Polacy nie jesteśmy jak Niemcy nie palimy wiosek i nie gazujemy ludzi tylko dlatego że są innej rasy. Znając życie typowy wykopek gdyby był na miejscu to by im pomagał przy tej powodzi.
  • Odpowiedz
@kat88: to na fajnych stronach siedzisz bo ja będąc niemal ciągle w necie nie spotkałem ani jednego ANI JEDNEGO tego typu komentarza więc zmień środowisko albo masz potezne urojenia XD
  • Odpowiedz
@kat88: W obliczu takiej tragedii narody sąsiednie się solidaryzują ale p0lactwo ma dalej 1939 w głowie, do tego krzyżaków, Prusaków no k---a gdyby chcieli to ciągnęliby swoją nienawiść do kogoś za wydarzenia w poprzednim i jeszcze wcześniejszym milenium.
  • Odpowiedz