Wpis z mikrobloga

  • 1960
Rzygać mi się chce od wczoraj na te wszystkie komentarze w internecie, pisane przez wiecznie zakompleksionych polaczków, co tam somsiedzie, na biednych nie trafiło, pokażcie im zdjęcia z 44', dobrze im tak, hehe i hehe. Jeny, jak trzeba być zepsutym człowiekiem, żeby w obliczu ludzkich tragedii, śmierci dzieci, dorosłych takich jak my, pisać takie rzeczy. Co innnego nie kibicować Niemcom podczas euro a co innego cieszyć się z ich śmierci i tragedii.

Ha tfu na takich
#niemcy
  • 91
  • Odpowiedz
@kat88: Polaki tak bardzo nienawidzą Niemcow że kupują w sklepach 'Chemia z Niemiec' a za wypierdzianego VW po Niemcu gotowi mu wylizać dupę z rodzynami byleby opuścił 100 euro


@President_Hubert: Kiedyś Janusze koło 30 lat temu jak przyjeżdżali do Niemiec i zobaczyli jak żyją tamtejsi mieszkańcy, jakimi wozami się wożą, co jedzą, i ta kultowa "chymia", to zaczęła się zbiorowa masturbacja, że nawet najgorszy szmelc z Germanii jest lepszy niż polski, z racji tego, że w naszym kraju była totalna #!$%@? z grzybnią i patatajnią, i co sprytniejsi zaczęli sprowadzać te produkty do naszego kraju (w sumie nie tylko produkty, ale także i imiona dla dzieci takie jak Sebastian i Karyna). I tak oto mijały lata i teraz mamy zmianę retoryki na "Nimcy złe! Zniszczą cię".

@kat88: Nic z tym nie zrobisz, mnie zadziwia, że moi dziadkowie (w tym moja nieżyjąca już prababcia która była na przymusowych robotach w Niemczech) którzy przeżyli wojnę i pamiętają te czasy nigdy nie mówili nic złego na temat obecnych Niemców.

Za to 20 latkowie z wykopu doskonale wiedzą kogo
  • Odpowiedz
@facetwsieci:

Przeciętny Niemiec ma zupełnie inne wyobrażenie o historii. Dla nich, prawie że nic się nie stało!

Nie odpowiedział za to, nie przeprosił co więcej, dalej naród niemiecki notorycznie szczuje na polaków i kłamie w kwestiach historycznych.


xD, inaczej sie tego baraństwa nie da skomentować, ignorancie.
  • Odpowiedz