Wpis z mikrobloga

  • 1960
Rzygać mi się chce od wczoraj na te wszystkie komentarze w internecie, pisane przez wiecznie zakompleksionych polaczków, co tam somsiedzie, na biednych nie trafiło, pokażcie im zdjęcia z 44', dobrze im tak, hehe i hehe. Jeny, jak trzeba być zepsutym człowiekiem, żeby w obliczu ludzkich tragedii, śmierci dzieci, dorosłych takich jak my, pisać takie rzeczy. Co innnego nie kibicować Niemcom podczas euro a co innego cieszyć się z ich śmierci i tragedii.

Ha tfu na takich
#niemcy
  • 91
  • Odpowiedz
@kat88:

zwróć uwagę, że najbardziej hejtowaną na wykopie nacją są Polacy.

a swoją drogą, nie moja wina, że cierpię na germanofobię. Taki się urodziłem i nie masz prawa mnie za to nienawidzić. Żądam dodania kolorów żółtego, czerwonego i czarnego (w takiej kolejności) do flagi LGBT.
  • Odpowiedz
@kat88

Jeny, jak trzeba być zepsutym człowiekiem, żeby w obliczu ludzkich tragedii, śmierci dzieci, dorosłych


Ja nie hejtuję ich, natomiast całe wydarzenie mam w piździe. Codziennie dzieją się różne tragedie, o większości z nich się po prostu nie pisze.
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii:

Mam znajomego. Jego dziadek i babcia, wraz z rodziną, łącznie dziewięć osób, został rozstrzelany na oczach swojego syna i córki przez żołnierzy wermachtu za pomoc Żydom. Dzieciom, mimo wielu przygód, udało się jakoś przetrwać wojenną zawieruchę mimo, iż psychicznie z dorosłej już dziewczyny, pozostał tylko wrak. Ojciec też pokiereszowany, ale ożenił się i spłodził tego mojego znajomego. Sprawa tego mordu była na tyle głośna, że zajął się nią IPN
  • Odpowiedz
@kat88: To jest straszne w tych ludziach.

Mój wujaszek miał satysfakcję, bo hehehe u Niemców też są powodzie, a nie tylko w Polsce hehehe A niby na zachodzie wszystko takie lepsze
  • Odpowiedz
Rzygać mi się chce od wczoraj na te wszystkie komentarze w internecie, pisane przez wiecznie zakompleksionych polaczków, co tam somsiedzie, na biednych nie trafiło,


@kat88: mi bardziej się rzygać chce jak widzę komentarze zakompleksionych wykopków które na każdym kroku muszą podkreślać że ten kraj to karton albo chlew, a prawda jest taka że jedyne miejsce obsrane gównem to wnętrze ich głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak trzeba być zepsutym człowiekiem, żeby w obliczu ludzkich tragedii, śmierci dzieci, dorosłych takich jak my,


@kat88: czyli to nie jest właśnie dokładnie to samo jak Niemcy potraktowali naszych dziadków?
ogólnie to nie jest może podejście z empatią, ale skoro ktoś do Ciebie nie wykazuje się ludzkimi uczuciami to czemu taka relacja ma być jednostronna?
  • Odpowiedz
Chciałbym żeby Tusk sprzedał Polskę Niemcom tak jak to głośno krzyczą w TVPis Info

byłym pierwszy w urzędzie do wymiany dowodu


@Grzesiek1010: A podczas wojny byłbyś pierwszy w donoszeniu na Polaków?
  • Odpowiedz