Wpis z mikrobloga

  • 1960
Rzygać mi się chce od wczoraj na te wszystkie komentarze w internecie, pisane przez wiecznie zakompleksionych polaczków, co tam somsiedzie, na biednych nie trafiło, pokażcie im zdjęcia z 44', dobrze im tak, hehe i hehe. Jeny, jak trzeba być zepsutym człowiekiem, żeby w obliczu ludzkich tragedii, śmierci dzieci, dorosłych takich jak my, pisać takie rzeczy. Co innnego nie kibicować Niemcom podczas euro a co innego cieszyć się z ich śmierci i tragedii.

Ha tfu na takich
#niemcy
  • 91
  • Odpowiedz
czyli to nie jest właśnie dokładnie to samo jak Niemcy potraktowali naszych dziadków?

ogólnie to nie jest może podejście z empatią, ale skoro ktoś do Ciebie nie wykazuje się ludzkimi uczuciami to czemu taka relacja ma być jednostronna?


@stan-tookie-1: XDDDDD twój niemiecki rówieśnik nie wykazuje się wobec ciebie ludzkimi uczuciami? W sumie się zgadzam - nawet nie wie o twoim istnieniu bo cywilizowany świat kończy się na Odrze a dalej
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii rowiesnik mojego dziadka nie wykazal do mojego dziadka, a że moj rowiesnik sie nie poczuwa do wyrównania strat to nie ma powodow zeby odczuwqc empatie do kogos kto nie odczuwa jej do ciebie. Inaczej, jest usprawiedliwione że nie czujesz się w koniecznosci robienia dobrze sąsiadowi ktory robił ci źle
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: Jakiego wyrównania strat typie? Co ty ćpales? Niemcy w tej chwili wam pozwalają mieć własne „niezależne” państwo, masz tego świadomość? Jak się wkurzą to wracacie do Mateczki Rosji. Błędnie zakładasz (jak większość Polaków) że Polska ma chociaż prawo czegoś od kogoś żądać. Nie ćpaj tyle, spójrz jak wygląda świat i kto rządzi w Europie.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: Polacy powinni kwiaty co miesiąc do Berlina wysyłać tak naprawdę. Zobacz co się dziele z byłymi krajami ZSRR np Bialorusia czy Ukrainą, które nie są w żadnym sojuszu. To właśnie czeka Polskę jak Szwaby sobie postanowią że trzeba ją usunąć z UE - nikt się nie sprzeciwi z reszty państw, nawet Węgry. Szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
czyli to nie jest właśnie dokładnie to samo jak Niemcy potraktowali naszych dziadków?

ogólnie to nie jest może podejście z empatią, ale skoro ktoś do Ciebie nie wykazuje się ludzkimi uczuciami to czemu taka relacja ma być jednostronna?


@stan-tookie-1: twoim polackim zdaniem mlodzi Niemcy powinni przed wielkim polakiem robakiem twojego pokroju padac na kolana bo sto lat temu byla wojna? Niezle urojenia.
  • Odpowiedz
@Strahl a jak z namibia teraz jest? Ugadują się na jakieś odszkodowanie w formie gotówki.
Nie wiem skąd wziąłeś kwestie podania na kolana, normalne zadośćuczynienie, skorzystaleś na czyjejś krzywdzie to nie jest pozbawionym sensu rozmawiac o tym jak to wyrownac.
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: Połowa mojej rodziny to germaniści z wykształcenia, mnie nikt w polackiej nienawiści nie wychował. A prywatnie to mam żonę Niemkę i masę Niemców za znajomych, jak czytam te polackie wynurzenia robaków wyklętych w dres zaklętych to mi słabo, że mam to samo obywatelstwo w dowodzie. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz