Wpis z mikrobloga

@wojtas_mks Robisz dokładnie to samo, co gościu z wpisu. Naginasz i manipulujesz. Właściwie ten wpis mógłby być przykładem bezsensownej wojny, gdzie brak jakichkolwiek argumentów, a są chwytliwe I POWIĘKSZONE teksty. Merytoryczne dno.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Chciałeś zaorać i sam się zaorałeś. Dobrze że chociaż zebrałeś kilku innych, również nieumiejących czytać debili, więc można od razu wrzucić na czarną.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtas_mks: jeżeli ktoś ma dopisek lekarz na fb to to świetny znak, żeby g zablokowac

@Felonious_Gru: ciemięga jest ogarnięty. Dostał ode mnie zjebe za wrzucanie na lekarskim profilu zwierzątek i przestał. Dostał zjebe że za lekko traktuje ziębę i przestał. XD
Ciemięga jest spoko.

Za to Fijałek jest dzbanem do entej. Do tego jego parcie na szkło jest niewyobrażalne. Matkę by sprzedał za parę minut przed kamerą i
  • Odpowiedz
@durielek2: Już mniejsza o to czy ten brzydki zakolak zakłada, że umrą wszyscy nieszczepieni czy część. Problem w tym, że on właściwie życzy śmierci ludziom, których nie lubi, kumasz? Ja wiem, że teraz jest fajnie, bo dotyczy to nielubianych przez ciebie szurów, ale co jeśli napisałby taki post o np weganach? Ktoś powinien się tym zająć, bo czytając wpisy tej ciemięgi zaczynam myśleć, że byłby on zdolny celowo tak poprowadzić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtas_mks: kiedyś czytałem Ciemięgę, ale zdecydowanie od tego hejtu wylewanego w jego stronę to i jemu coś się we łbie p----------o. Nie przystoi, żeby lekarz mówił, że umierający ludzie nie zasługują na współczucie.
  • Odpowiedz
Dobra, a kto cokolwiek zrobił przeciwko temu kretynowi życzącemu śmierci oprócz prucia się na wykopie "hurr durr zły ciemięga"? Bo ja na przykład wysłałem pismo do Naczelnej Izby Lekarskiej ze skargą przez ePUAP ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz