Wpis z mikrobloga

Jak mogę napsuć krwi motorniczemu tramwaju? Policja raczej nie pomoże.

Na skrzyżowaniu Piłsudskiego że Świdnicka standardem już jest że motorniczy musi się #!$%@? tramwajem na środek skrzyżowania i całe zablokować, bo nie może z niego zjechać. I taka sytuacja powtarza się nawet 3-4x na godzinę.
Znacie jakiś sposób żeby im życie uprzykrzyć? Znajomy funkcjonariusz wprost mi powiedział że motorniczym mandatów mają nie wystawiać, bo z góry jest polecenie na dawanie im wyłącznie pouczeń.
#wroclaw
  • 19
@NaglyAtakGlazurnika: jeśli masz możliwość, dokumentuj takie naruszenia - filmy, zdjęcia, obojętnie. zadbaj o godziny/numery boczne/inne dane, które pozwolą na ustalenie motorniczego - sprawcy. następnie zbiorczo skieruj to do odpowiedniej jednostki prokuratury z jednym wnioskiem - objęcie nadzorem ww. postępowania, ponieważ posiadasz uzasadnione podejrzenie, że działania policji nie doprowadzą do realnego ukarania sprawców.

w razie wątpliwości lub problemów, wal na priv. jestem radcą z Wro, którego też mocno irytuje to zjawisko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaglyAtakGlazurnika: na Facie dzieje się to samo co każdego ranka. Kiedyś mnie to wkurzało a teraz przywykłem, cykl świateł jest krótki, a poza tym oni mają limit przejazdu przez rozjazd tak wolny, że jakby nie wjechali tak jw. To staliby kilka cykli ¯\_(ツ)_/¯
Osobiście jak chodzi o marny poziom jazdy we Wrocławiu to ja już wole zbiórkom niż męczyć się ta jazda a raczej przesuwaniem się w korkach.
@PurpleHaze: jakby wszyscy jechali tramwajem zamiast autami to by nie było korka. Ciężka prawda do zaakceptowania przez blachosmrodziarzy, ale to właśnie auta tworzą korek, a nie tramwaj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaglyAtakGlazurnika: Pisz do zarządcy dróg żeby zmodyfikował cykl świateł. Nie wina motorowych, że jest beznadziejny. Są takie miejsca, że jakby miał czekać aż będzie pusto to nigdy by nie wjechał
jakby wszyscy jechali tramwajem


@pekak: jakby wszsycy jechali tramwajem, to taboru musialbyc miec ze dwa razy wiecej, do tego musialbyc miec rozbudowana siatke polaczen, bo dziwnym trafem torow wszedzie nie ma, a wszystko to musialby dzialac bezawaryjnie.

auta tworzą korek, a nie tramwaj


Ty aby na pewno z wroclawia jestes?
Jechales kiedys w godzinach szczytu grabiszynska do legionow, sw katarzyny do bema, albo od arkad do dworca? Przeciez tam tramwaje na