Wpis z mikrobloga

@Konkol: przecież napisałem, że wiem co jest na stronie rządowej. Pytam osoby które się wybierają do Włoch wizzairem ponieważ w mailu jest napisane, że wymagany jest PLF i dokument, który wrzuciłem.
  • Odpowiedz
@broq: wizz może mieć niedokładne informacje, ale ja lecąc do Hiszpanii to sprawdzali mi na odprawie mimo posiadania elektronicznego biletu, czy mam wszystkie potrzebne dokumenty, w tym formularz do Hiszpanii. Poszukaj może szybciej na jakichś grupkach na fb, bo na mirko niekiedy ciężko z odpowiedzią
  • Odpowiedz
@broq: też mieliśmy we wtorek taka zagwozdkę. Ale na włoskich stronach rządowych wyczytałam, że ten papierowy formularz jest wymagany, kiedy z jakichś powodów technicznych nie jesteś w stanie zarejestrować się online/okazać kodu QR z tego lokalizatora online. Udanych wakacji :-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@broq: leciałem do włoch kilka dni temu. W modlnie przed sprawdzabiem bagażu patrzyli tylko czy masz wypelniony PFL (nic nie skanuja) i później noe ma juz zadnych kontrolni covidowych. Nikt nie patrzy na zadne testy czy szczepienia xd
  • Odpowiedz