Wpis z mikrobloga

@IdillaMZ: Nic kontrowersyjnego powiadasz. Wiesz takie obrazki to się daje uczniom w szkole średniej albo maturze do wyjaśnienia, więc Ci trochę pomogę. Kraje faszystowskie promowały wysoką dzietność ze względu na produkcję przemysłową oraz nadwyżkę ludności, które można zużyć jako mięso armatnie w wojnie. Jednak "prostym" ludziom przedstawia się to jako troskę o wartości albo czystość rasową. Nie wspominam nawet już o Lebensraum i zasiedleniu tych terenów, przy okazji nasz własny
  • Odpowiedz
@myrmekochoria: dasz przygłupiemu prawakowi plakat z czasów propagandy hitlerowskiej to Ci powie, że nic kontrowersyjnego xD

Dziś promowanie dzietności też ma przyziemne cele, mianowicie taki sam charakter mięsa armatniego tylko tym razem nie na wojnę tylko dla utrzymania systemu emerytalnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szejk_wojak: Jeżeli mam być szczery, to jestem trochę zszokowany, że on nie ma pojęcia czym jest propaganda. To wydarzyło się zaledwie 80 lat temu i pryszczate małolaty nawet tyle nie wiedzą - minimum wysiłku wobec największego konfliktu na Ziemi. Przyzwyczaiłem się już, że dyskutuje się tu z nizinami społecznymi, ale wciąż potrafią mnie zaskoczyć swoją ignorancją i zupełną niewiedzą w temacie, że czuje się zmieszany jak betoniarka u lekarza. Skuteczna
  • Odpowiedz
@zeMadafaka: na pewno w polskich podręcznikach historia zaczyna się na Mieszku i kończy na Janie Pawle. Wiem to odrabiając lekcje że swoim bratem. Poza tym po jakich dragach jesteś, że tworzysz konstrukcje typu uderza w te tony=wszystkie rodziny w podręcznikach to aryjczycy? xDD
  • Odpowiedz