Wpis z mikrobloga

@IdillaMZ: Nic kontrowersyjnego powiadasz. Wiesz takie obrazki to się daje uczniom w szkole średniej albo maturze do wyjaśnienia, więc Ci trochę pomogę. Kraje faszystowskie promowały wysoką dzietność ze względu na produkcję przemysłową oraz nadwyżkę ludności, które można zużyć jako mięso armatnie w wojnie. Jednak "prostym" ludziom przedstawia się to jako troskę o wartości albo czystość rasową. Nie wspominam nawet już o Lebensraum i zasiedleniu tych terenów, przy okazji nasz własny kraj
@szejk_wojak: Jeżeli mam być szczery, to jestem trochę zszokowany, że on nie ma pojęcia czym jest propaganda. To wydarzyło się zaledwie 80 lat temu i pryszczate małolaty nawet tyle nie wiedzą - minimum wysiłku wobec największego konfliktu na Ziemi. Przyzwyczaiłem się już, że dyskutuje się tu z nizinami społecznymi, ale wciąż potrafią mnie zaskoczyć swoją ignorancją i zupełną niewiedzą w temacie, że czuje się zmieszany jak betoniarka u lekarza. Skuteczna taktyka,
@zeMadafaka: na pewno w polskich podręcznikach historia zaczyna się na Mieszku i kończy na Janie Pawle. Wiem to odrabiając lekcje że swoim bratem. Poza tym po jakich dragach jesteś, że tworzysz konstrukcje typu uderza w te tony=wszystkie rodziny w podręcznikach to aryjczycy? xDD