Wpis z mikrobloga

@piotrlionel: we wszystkich firmach praktycznie gorzej traktuje się pracowników fizycznych od umysłowych. Nie wyobrażam sobie żeby było inaczej. Przecież to w większości zwierzęta nie ludzie. W jednej firmie co robiłem w helpdesku jeszcze to fizole miały nawet wejście do budynku osobne żeby tylko umysłowi nie musieli niechcący się potknąć o takiego. No i było tak, że fizole kończyli zmianę o 14:00 a umysłowi 7-15:00 z tego samego powodu co w poprzednim
we wszystkich firmach praktycznie gorzej traktuje się pracowników fizycznych od umysłowych. Nie wyobrażam sobie żeby było inaczej. Przecież to w większości zwierzęta nie ludzie. W jednej firmie co robiłem w helpdesku jeszcze to fizole miały nawet wejście do budynku osobne żeby tylko umysłowi nie musieli niechcący się potknąć o takiego. No i było tak, że fizole kończyli zmianę o 14:00 a umysłowi 7-15:00 z tego samego powodu co w poprzednim zdaniu.


@
@omajgydnes: w mojej firmie pracownicy biurowi nie dostawali nic, podczas gdy produkcja miała przydział herbaty, kawy, mleka i cukru. Dodatkowo produkcja dostawała 150% płatne nadgodziny, a konstruktor gdy potrzebował znaczyło, że się nie wyrobił i z bólem trzeba było tłumaczyć się prezesowi, by dał godziny w normalnej stawce.
we wszystkich firmach praktycznie gorzej traktuje się pracowników fizycznych od umysłowych. Nie wyobrażam sobie żeby było inaczej. Przecież to w większości zwierzęta nie ludzie. W jednej firmie co robiłem w helpdesku jeszcze to fizole miały nawet wejście do budynku osobne żeby tylko umysłowi nie musieli niechcący się potknąć o takiego. No i było tak, że fizole kończyli zmianę o 14:00 a umysłowi 7-15:00 z tego samego powodu co w poprzednim zdaniu.


@
Gniję, parobasy za 5k PLN brutto w butkach ze skaju lub innego paździerza, wypastowanych pastą KIWI, zakupionych w okolicznej galerii handlowej plują na poczciwych robotników, od których różnią się jedynie tym, że częściej oglądają TVN od TVP i że czasami zamawiają sushi z restauracji YOKOHAMA, zamiast pizzy z pizzerii BAMBINO.

XD

Gardzę wami, jakbym mógł to bym napluł wam na mordy i #!$%@?ł plaskuna.