Wpis z mikrobloga

@antyfoliarz: Tak fikołki i zakrzywianie rzeczywistości tam właśnie mam. To trochę tak jakbym na podstawie opisu twojego profilu wyrobił fałszywa i oczerniającą opinie o twojej twórczości i osobie. Jeśli nie widzisz z tym problemu, to w sumie przykre. Bo tak działają partyjne szczujnie. Nieważne co robisz i kim jesteś, ważne by wziasc wycinek i cię oczernić robiąc z tego kłamliwą ideologie, nie bacząc na fakty i rzeczywistość. Byle "dosrać" człowiekowi, bo
Typowy prawak, aż mi się przypominają wykopki płaczące o antypolską Tokarczuk, jednocześnie przyznające że nigdy by takiej antypolskiej książki nie przeczytali

@Kozajsza: typowy prawak Braun na komisji sejmowej obradującej n/t uhonorowania O. Tokarczuk prawdopodobnie był jedynym na sali, który tę książkę przeczytał.
Ostatecznie unieśli się honorem i kupili książki by jej odesłac sztuk 3. Popisane jakimś mazakiem. Użycia mózgu i śladów czytania - nie odnaleziono. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@grubson234567: jeżeli faktycznie to były 3 sztuki to chyba jasny sygnał że środowisko tej akcji nie podzielało.
Odnosił się do tez zawartych w podsumowaniu, a nie w całej książce.


@antyfoliarz: no to jak niby o nim dobrze świadczy bo nie rozumiem? Polemizować z książką, której przeczytało się podsumowanie? Zwłaszcza z dziedziny prawa?

Umiem czytać - dalej - to nie stawia w dobrym świetle wildsteina XD
recenzować książkę na podstawie podsumowania.


@martwykotek: Wildstein nie recenzuje książki tylko jej podsumowanie, dokładnie zaznacza to w teksie, umiesz czytać ale nie rozumiesz prostego tekstu pisanego, patrząc po plusach i lajkach niestety takich jak ty nie brakuje.
@marcus1a: A ty ze zrozumieniem dlaczego Wildsztaj to robi. "nie czytałem, ale zaatakuje". Pisałem o tym wyżej i wasze kłamstwa i fikołki tego nie zmienią. Postępowania tego szczuna partyjnego do opluwania innych także. Bo to jest cała esencja pisowskich mediów i ich załganych funkcjonariuszy. Rzucać gównem jak małpa, a nuż się coś przylepi.
@grubson234567 w wypowiedzi Wildsteina nie widzę gówna, ale zupelnie logiczny wywód (z którym naturalnie można się zgodzić lub nie, podając konkretne powody).

Za to w twojej szambo aż cieknie, a merytorycznie nie ma w niej więcej niż 2% - reszta to negatywne emocje.