Wpis z mikrobloga

@L3gion Twój post jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu by brać konsole. Jak myślę o zakupie nowego sprzętu, który posłuży na dłuższy czas i za kilka koła to mnie telepie na samą myśl o tym.
a ja właśnie uważam, że nie można patrzeć w ten sposób, bo jeśli lubię grać w lola to nie zagram sobie na innym sprzęcie niż PC. No i o wielu innych grach przeważnie Multi też mówię.


@Reniferus: liga chodzi na komputerze za 500zł
@L3gion: naprawdę konkretna specyfikacja (propsy m.in. za zasilacz z 10-letnią gwarą) chociaż ja pewnie szedłbym w NR200P żeby GPU oddychało bokiem zamiast "podłogą" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I chociaż ja akurat #teamsupertower to akurat do ITX-ów zawszę będę miał sentyment, w dzisiejszych czasach można złożyć naprawdę fajne nanomaszynki do giercowania (ʘʘ)
Jak chcesz tylko grać, to bierzesz Xboxa one x/ps5, 2200zł i się niczym nie martwisz. Obecnie PCty do gier tracą sens


@ZieloneKoloTramwaja: Niczym poza tym, że części gier na konsolach nie ma, no potrzebujesz abonamentu do multi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż oczywiście pod te gry, które na konsolach pójdą to jest to dużo tańsza opcja.

Ryzeny w tej chwili też mają chore ceny, dużo taniej było