Wpis z mikrobloga

@Atomus:

Wirus pewnie się jeszcze kawał czasu utrzyma a jak dalej będą braki wyszczepien to zdąży zmutować na tyle

Masz świadomość, że wirusy co do zasady mutują w stronę większej zakaźności, ale mniejszej zjadliwości?
@Atomus:


Wirus pewnie się jeszcze kawał czasu utrzyma a jak dalej będą braki wyszczepien to zdąży zmutować na tyle
Masz świadomość, że wirusy co do zasady mutują w stronę większej zakaźności, ale mniejszej zjadliwości?

@Dutch: Nie wszystkie Panie profesorze… Przykład wirusa grypy jakoś tego trendu nie widać a mutuje bardzo często. Ale co ja wiem - pęknie wam dupa jak wprowadzą w całej UE to co we Francji!
@mrgcypher:

Ale co ja wiem - pęknie wam dupa jak wprowadzą w całej UE to co we Francji!

Nic nam nie pęknie misiu, szczęśliwie panuje nam rząd Dobrej Zmiany, a bastiony tegoż są wakcynosceptyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Biurwysyn: no tak i ty to sprytnie wszystko rozszyfrowałeś mistrzu xD kurcze marnujesz się na wykopie. This is Biurwysyn. If you are listening to this, you are the resistance xD
@Atomus: Czy to nie powinno wyglądać tak, że ludzi powinni przekonywać bardziej medycznymi argumentami, które pozwolą podjąć im decyzję: szczepić się czy nie? W TV na próżno szukać jakichś konkretnych statystyk , badań, które wielu ludzi pewnie by przekonały. Zamiast tego słyszy się, zaszczep się albo niedługo nie wejdziesz do kina, restauracji, w ogóle zamurują Cię w domu, koniec. Nie rozumiem trochę tego.