Wpis z mikrobloga

@Grzechula10 który masz na myśli bo jest chyba: plus, gold i platninium. Plus tylko więcej like'ów daje, więc praktycznie nic, gold daje podgląd na te loszki które dały ci like, z doświadczenia mogę powiedzieć że większość to będą kobiety które dajesz w lewo, więcej niż 10% z tego nienwyczarujesz a i z tym będzie trudno. Platinium za drogie, nie sprawdzałem.
@posepny_papaj: Powiem tak zdjęć nie maxxowałem nie wiadomo jak żeby wyglądać podobnie na spotkaniach. Robione iphone12. Troszkę tylko kolory podkręciłem. Foty na spontanie luźne wrzuty na mieście (4 foty każda inaczej ubrany i inna sceneria. Zero fot w lustrze). Ale myślę że właśnie ubiór dużo dał (powiem szczerze drogie buty i ciuchy w stonowanych kolorach, ale bez #!$%@? logotypów na klacie). I co najlepsze zawsze dosłownie zawsze laski płaciły za siebie
@posepny_papaj: Ciężko mi uwierzyć żeby platinum było aż tyle lepsze. To raptem dycha miesięcznie więcej. Wszyscy to kupią i #!$%@? będzie z pierwszeństwa. Wtedy wprowadzą jakiś tinder diamond jeszcze droższy ( ͡° ͜ʖ ͡°)