Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki taka sytuacja - umówiłem się na piątek z kumplami na piwo, pierwszy raz od jakiegoś roku wyszedłem gdzieś z domu bo mamy z żoną 5-io miesięczne dziecko. Wszystko z nią wcześniej ustaliłem i nie miała z tym żadnego problemu. Wyszedłem z domu o 18 i wróciłem po 23 o własnych siłach, chociaż nie powiem byłem mocno wstawiony o czym poinformowałem ją przez mesendzera. Nie dość, że nie chciała otworzyć mi drzwi, to gdy już to zrobiła dostałem na przywitanie pięścią w ryj (co odczuwam do teraz) i awantura na cały blok razem z wytykaniem jakim nie jestem debilem i że jak się mogłem doprowadzić do takiego stanu mając dziecko. Uważacie, że jej reakcja była na miejscu? Dodam, że na codzień prawie w ogóle nie pije i jak jestem w domu po pracy to pomagam jej z czym tylko mogę przy dziecku.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60eb4139ae4a3c000a405e99
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 182
  • Odpowiedz
@cutecatboy: o co zła? ze gosciu spędził wieczor z kolegami i w zasadzie zjawił sie na gwizdek chwile po dobranocce? To zła miała byc? A co ona jest kvrwa kurator? To jakas wariatka ktora sie powinno w dupe kopnąć ale op kukold juz jest udupiony w dzieciaka. Bedzie go #!$%@? przy każdej dla niej odpowiedniej sytuacji. Jeszcze na niego jape w nocy drze na cały blok a ten pipek pyta sie
  • Odpowiedz
@dnljr: Nie wiem, staram się zrozumieć jej zachowanie i być takim trochę adwokatem diabła. Rozumiem potrzebę rozerwania się, wyjścia na piwko z kolegami, odpoczęcia od dziecka, ale przy pięciomiesięcznym dziecku może żona poczuła się zostawiona sama sobie, nie wiem. Może rzeczywiście zrozumiała, że to miały być tylko jakieś dwa luźne piwka, a nie nachlanie się (bo nie wiemy, jak bardzo wstawiony był OP, on sam opisuje to bardzo enigmatycznie). Nie usprawiedliwiam
  • Odpowiedz
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania prosta sprawa rano do lekarza na obdukcję. Policja sprawa o pobicie. Zajeb #!$%@?ę za takie zachowanie. Z łapami na męża i co później będzie cię #!$%@?ła patelnią, bo źle się spojrzysz.
  • Odpowiedz
@marausz Przemoc z każdej strony jest tak samo #!$%@?, a odpowiadając na twoje pytanie to pewnie dlatego, że często mężczyzna może się obronić w każdej chwili, bo tak nas natura stworzyła, że jesteśmy silniejsi od kobiet, a kobieta jak dostanie bombę na ryj jako płeć często słabsza fizycznie nie ma możliwości stawienia czoła facetowi więc o ile facet często nie potrzebuje pomocy społeczeństwa żeby się przed tym obronić to kobieta już tak.
  • Odpowiedz