Wpis z mikrobloga

@Norskee: To nie maroko, tu zaplaca 500 zl grzywny i na tym sie skonczy. Niestety prawo mamy z dupy a egzekwowanie wola o pomste do nieba - efekty wiadac na zalaczonym obrazku.
  • Odpowiedz
@Norskee: Ale jak Discovery i ich program Brainiac podpalał różne samochody i campery to nikt nie płakał xD Pozgłaszaj lepiej te wysypiska co mają przypadkowe podpalenia xD Wyłącz komputer bo też niszczysz środowisko xD
  • Odpowiedz
@LubiePieski: co #!$%@?? xDDDD
Oczywiście sam nie zrozumiałeś pytań, które postawiłeś, dlatego też błędnie odczytałeś moją odpowiedź xDDDD
w sumie nie dziwi mnie to. Dno intelektualne i tyle.
  • Odpowiedz
@bongos112: Przestańcie się o wszystko ich srać, pierwsze spójrzcie na swoje zachowanie i zastanówcie się czy wszystko na 100% robicie dobrze i czy nie wyrzucicie czasem papierka, peta nie tam gdzie trzeba :)))
  • Odpowiedz
  • 0
Poczytajcie sobie komentarze na TT pod tym wpisem i ile młodych ludzi mówi że nic się nie stało i że KORPORACJE DO DOPIERO. Nie ma ratunku dla tego kraju. Zmiana pokoleniowa zamiast poprawić to pogorszy sytuację. Polak ma w DNA brud, warcholstwo i patrzenie nie dalej jak czubek swojego nosa.
  • Odpowiedz
#!$%@? mać. rób znalezisko i kręć aferę, ale mnie #!$%@?ło to >:CCC


@LubiePieski: Pomysł na akcję

Co Niemcy robią ze swoimi zużytymi samochodami? Znaczna ich część, po nielicznych usprawnieniach trafia na wschód, w tym również do Polski. Wśród nich dominują kilkunastoletnie VW, Audi, BMW oraz Mercedesy. Nie wszystkie jednak doczekają się drugiego życia w byłych demoludach, gdzie zostanie “odmłodzona” i zagazowana. Część z nich trafi w ręce niemieckiego kaskadera Hermanna Johy
  • Odpowiedz
@bongos112: Kończą się pomysły na przyciąganie widza przed monitor to zaczyna się pajacowanie i ściąganie rodem z ruskich trolli. Nie rozumiem jak można się jarać że HOHOHO AUTO SPALILIŚMY ALE FAZA JA #!$%@?.
Gardzę tym, muzę spoko zrobili ale takim czymś gaaaardze
  • Odpowiedz