Wpis z mikrobloga

1. Wyjęli silnik i wszystkie płyny

2. Jest pełno programów w tv gdzie co odcinek wysadzają coś w powietrze dla potrzeb odcinka i wtedy jest okej XD


@QHiN: zdarli tez lakier i gume z kol mordo to calkowicie ekologiczny dym nic ci nie zrobi bo to taki dym bo rozne sa dymy i ten jest pryma sort
  • Odpowiedz
  • 0
@ile_wlezie dokładnie tym wybuchem zatruli powietrze i przez nich zginęło 21,37 polaka. Powinni dostać medal w kształcie kremówki za każdego zabitego Polaka
  • Odpowiedz
@QHiN: wlasciwie to nie wiem dlaczego wszyscy nie pala swoich samochodow tylko oddaja na szrot przeciez spalili 2137 samochodow w programach na diskawery 100 lat temu sam ogladalem i nikt sie nie dziwil tylko teraz wszystkim #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bongos112: o #!$%@?, ty tak serio? xD przecież zapłacił za to, co go mają do więzienia wsadzić? Zamknijmy wszystkie produkcje filmowe, gdzie wysadza się setki aut na planie. Zakażmy latania samolotami, przestańmy jedzic samochodem
  • Odpowiedz
@Norskee: I debile dostaną (jeśli) mandat 200 zlotych, wrzucą zdjęcie na #!$%@?, i jeszcze na tym zarobić, bo następni debile będą tam wchodzić i się podniecać swoimi idolami :)
  • Odpowiedz
@durielek2: tym bardziej powinni sie zainteresowac jak to sie stalo ze oni sobie robia material wideo z palenia prawie kompletnego samochodu wraz z oponami, tapicerka kablami, plastikami i cala reszta, a straz pozarna sprzata ich burdel

Nie uwazasz?
  • Odpowiedz
@Norskee: Ja bym też nie wiedział, jakby mi YT o tym guanie w zakładce "na czasie" nie przypominał :)
Na pewno jest tutaj dużo zwolenników, nabtah wystarczy wejść.
Napisałem, że tylko za ten samochód mandat dostaną, ale mam nadzieję, że jakies konsekwencje większe poniosą.
  • Odpowiedz
@bongos112: No chlop na zdjęciu na 100% jest upośledzony umyslowo w stopniu lekkim. Nawet dziecko wie, że nie podpala się przedmiotów, a tu dorosly chłop celowo powoduje pożar. No chyba nikt nie powie, że ten pajac jest zdrowy?
  • Odpowiedz