Wpis z mikrobloga

@bongos112: wujek Łuki to gość który po 30 był typowym wykopkiem z tagu #przegryw - bezrobotny, żona go zostawiła i grał "zawodowo" w Pokemon Go. Nagle wpadł Friz i odmienił jego życie o 180 stopni - dał mu pracę i fejm dzięki czemu poderwał młodą siksę, która by normalnie na niego nie spojrzała XD
  • Odpowiedz
@wcfilmowe:
jak widzisz że twój sąsiad pali w piecu śmieciami to też nic nie robisz? no bo przecież chiny i indie zanieczyszczają!!!
jak widzisz że ktoś pali w miejscu publicznym to również nie zwrócisz uwagi?
jak widzisz gdy ktoś śmieci w parku to też nic nie powiesz?

jeśli chcesz sobie żyć w chlewie jak karaluch który nie widzi nic poza czubkiem swojego nosa to sobie żyj. ja niestety muszę żyć na
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Piękną oblężoną twierdzę sobie zbudowałeś. Ewidentnie brak argumentów.
Moja odpowiedź na każde z twoich pytań to - nie.
Teraz ty odpowiedz na moje.
Czym się różni palenie samochodu przez Patryka Vege w jego filmie od palenia samochodu przez jakiegoś youtubera?
  • Odpowiedz
@bongos112: co to za fura spłonęła?

Jestem ciekawy jak to wygląda prawnie, jak straż pożarna robi pokaz na wsi na jakimś tam festynie czy pokazie i pali jakiegoś gniota by za chwilę go zgasić. Wiem, że robi to dla edukacji, ale ciekawe jak to działa w świetle przepisów..
  • Odpowiedz
@bongos112: jak zgłosić takie coś? Na stronie gios.gov.pl jest informacja, że zgłasza się do Wojewódzkiego urzędu, a jak nie wiem skąd są te barany i nie wiem gdzie miała miejsce ta akcja to pisać do urzędu z mojego województwa?
  • Odpowiedz
@Diogeyy: ale głupoty wypisujesz, nie zawsze chodzi o pieniądze, naprawdę trzeba jeszcze tłumaczyć, że mają jakiś swój fanbase (głównie dzieci) i dają im przykład jak być zwierzęciem bez wyobraźni? palenie butelkami, śmieciami i kaloszami przez cebulaków też jest chorobą naszego społeczeństwa, i trzeba to zgłaszać odpowiednim służbom raz drugi dostaną wizytę to się oduczą tak jak moi cebulowi sąsiedzi


@kotzstein: od 50 lat każdy większy program telewizyjny wysadza w powitrze
  • Odpowiedz