Wpis z mikrobloga

Jest niedziela wieczór, a ja mogę się wyluzować (ale jest to i tak trudne będąc momentami "nakręcona"), bo jestem na urlopie. Ręce mnie bolą od pracy na produkcji, ale na ten moment to zbieram pieniądze, by później się szkolić w wymarzonym zawodzie. Kursy kosztują, a nikt normalny nie rezygnuje z pracy nie mając w zanadrzu nic innego. Problemy z koncentracją utrudniają mi jakiekolwiek uczenie się, mam nadzieję, że leki wreszcie wyciszą moją chorobę, bo jak na razie to wprowadzanie nowego leku i zmiana dawek. Oto moja długa lista leków jakie brałam, nie pamiętam dat i jak długo, ale były zmienianie, łączone, a niektóre ponownie wprowadzane.

Mozarin, Convulex, Lamotrix, Pregabalin, Propranolol, Asertin, Arypiprazol, Kventiax SR
Obecnie: Asertin, Lamotrix, Arypiprazol i czasem Propranolol, który w jakimś tam stopniu łagodzi niepokoje. Wiele razy były momenty, że prawie był mój koniec, ale nigdy nie brałam benzo.

Mogę zrobić wpis o tym jak wyglądała droga do zdiagnozowania Choroby Afektywnej Dwubiegunowej, bo coś tam pamiętam i dlaczego nie jest łatwo to zdiagnozować. - #nabiegunach

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/59021979/z-poczatku-leczylam-sie-na-nfz-ale-lekarza-mialam-/#comment-209453385

@iAmTS, @mrwhite0, @Rozpuszczalnik320, @Fizz, @szukajek, @wuzeta, @d3lf1n

#depresja #choroby #medycyna #leki #psychiatria #psychiatra #psychologia
  • 4
  • Odpowiedz