Wpis z mikrobloga

Wskaż przedmiot/usługę do 300zł (może być też darmowa) która poprawiła na jakiejś płaszczyźnie komfort Twojego życia/bezpieczeństwo/zdrowie/prywatność itp.

Kochani, 3 miesiące temu popełniłem ten wpis a 5 miesięcy temu pierwszy ten wpis który zainicjował u mnie w życiu wprowadzenie kilku ciekawych zmian.

Zapytałem w nim o polecenie usługi lub przedmioty do 300zł które poprawiły na jakiejkolwiek płaszczyźnie Wasz komfort życia/bezpieczeństwo/zdrowie/prywatność lub cokolwiek innego.

Forma przypadła Wam do gustu, pojawiło się mnóstwo odpowiedzi, plusów i pytań o tag autorski. Forma ta ma jedynie sens w dużych odstępach czasowych dlatego dziękuję za wyrozumiałość że trzeba było czekać na kolejny post tak długo.

Poniżej chciałbym podzielić się dwoma rzeczami które wprowadziłem do swojego życia po tym wpisie i które zdecydowanie mogę wam polecić lub nie polecić gdy się nie sprawdziły - jeżeli tak jak ja szukacie możliwych usprawniaczy w życiu.
Jedną z rzeczy będzie zawsze propozycja Mikrów którą wprowadziłem do swojego życia a drugą rzecz, którą wprowadziłem niezależnie od sugestii.

1. Pomysł własny: Rejestrator jazdy 70mai Xiaomi z Aliexpress cena około 300zł. Ponieważ jeżdżę dość ostrożnie i nie zdarzyła mi się nigdy kolizja to w ramach dmuchania na zimne postanowiłem zabezpieczyć się dodatkowo takim rejestratorem, nigdy nie wiadomo co się wydarzy na drodze i uwaga: również na parkingu bo kamerka włączy się nawet gdy was nie będzie w aucie a ktoś wjedzie w wasz samochód.
2. Rekomendacja Mirków: Poduszka z pianki memory z jednego z popularniejszych sklepów. Cena około 90zł. Zakupiłem po rekomendacjach mirków i osobiście zdecydowanie NIE POLECAM TEGO ZAKUPU. Próbowałem spać na tym przez tydzień i nabawiłem się jedynie bólu kręgosłupa, do tego jestem przyzwyczajony do spania na miękkich poduszkach a na tym nie byłem w stanie się nawet dobrze ułożyć.

Jeżeli ten format nadal będzie się przyjmował to chciałbym również co dwa miesiące inicjować taką dyskusję i wymieniać się rekomendacjami usług, produktów które w jakiś pozytywny sposób odmieniły Nasze życie.
Chcesz być na bieżąco? Zaplusuj i dołącz do dyskusji poniżej odpowiadając na pytanie z pierwszej linijki tego wpisu.

Autorski tag do obserwowania: #mirekmasterclass

Tagi dla zasięgu ale pamiętajcie że najlepsza inwestycja to zawsze ta w siebie, pozdro!
#inwestowanie #inwestycje #gielda #nieruchomosci #gruparatowaniapoziomu
  • 136
@masternodeBTC

1. inteligentne gniazdko Gosund (ok 40 zl) . Dzięki temu mogę sterować z komórki radiem on/off w kuchni, a drugie gniazdko mam podłączone do sprzętów z home office. Wyłącza się automatycznie o 19 i włącza o 7 rano. W nocy nie świeca mi żadne lampki, nic nie pobiera energii w trybie stand-by. Ogólnie zastosowań takiego gniazdka jest mnóstwo

2. Słuchawki nauszne na bluetooth (za moje dałem 90 zl, ale są i
@masternodeBTC:
1. MOYA MATCHA LUKSUSOWA (250g 450zł ale za to moge nie pić teraz kawy)
2. Piłka nożna za 79zł, teraz nie muszę zmuszać się do treningu bo od zawsze lubiłem piłkę, nawet przy glupim odbijaniu od przedmiotów na podworku mozna sie sporo poruszać
3. Słuchawki bezprzewodowe jbl 180zł ale zdrowo dla uszu i wygodniej bez kabli a bateria trzyma długo
4. Maszynka do golenia za 50zł, duzo lepsze golenie od
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@masternodeBTC: Blender do kruszenia lodu- każdy w biurze mówi, że to najlepsza inwestycja jak kręcimy kolejną kawę na lodzie xD Warunki dla pracowników muszą być xD