Wpis z mikrobloga

Główna 2021:

- Przypominanie o Wołyniu codziennie.
- Szczepionki/covid/ocieplenie klimatu to spisek
- Popieranie bicia osób lgbt
- Codzienne przypominajki mające na celu podburzać do nienawiści względem, żydów, muzułmanów, czarnych
- na wspomnienie o kobiecie, festiwal ciśnięcia po wszystkich kobietach po świecie

+ opinie w stylu facebookowych boomerów.

W 2015 nie było chociaż aż tylu spiskowców a średnia wieku oscylowała koło kucy 20 paro letnich a nie koło 40 lat.
i chyba nie było takiego hejtu na kobiety xd

Teraz jakiś typ wkleja tekst o tym jak lekarze to demony, dający znamię szczepionkami i jest nieironicznie plusowany xD
Jeszcze parę lat temu taki typ ludzi by był tu kompletnie wyśmiany xD

#neuropa #bekazprawakow
Pobierz Kantar - Główna 2021:

- Przypominanie o Wołyniu codziennie.
- Szczepionki/covid/o...
źródło: comment_1626005571aNmdLOamzhRrSF0veXbgl5.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kantar: Przy strajku kobiet było inaczej. Też #!$%@? mnie spamowanie Wołyniem czy II wojną. Już kiedyś to komentowałem że prawaki nie odpuszczają nawet świąt z tym. Nienawiść do kobiet to raczej domena pewnych tagów a bicie osób lgbt to nie wiem skąd wytrzasnął. Prędzej są znaleziska ośmieszające niektóre jednostki z tej mniejszości. Jaki symetryzm? Już tak nadużywa się tego określenia bo ktoś wytyka że ten portal niszczą obie strony sporu. Jedni
@Kantar: Nie ma sensu rozpamiętywać Wołynia. Nikt żyjący nie był za niego odpowiedzialny i takie rzeczy się niestety w historii zdarzają. Wystarczy po prostu zrobić giga-COPE i pogodzić się z faktem, że takie rzeczy się zdarzały i iść dalej, bo nic na to nie poradzisz. Nie zwrócisz martwym życia i nie skażesz winowajców, bo oni też nie żyją. W trakcie potopu zginęło wiele więcej milionów ludzi, niż na Wołyniu, a jakoś