Wpis z mikrobloga

Czy u Was też przeglądarkowy plugin nakładający siatkę ze Statshunters inaczej generuje max square niż same Statshunters?
Picrel - SH vs nakładka SH na Komoot.
Wygląda, jakby SH generował maxa od północnego zachodu (jeśli max ma możliwość być postawiony na kilka sposobów to jest tak postawiony, że jest na północny-zachód jak to możliwe) a plugin od południowego wschodu.

Plugin ma ułatwiać planowanie trasy z łapaniem kwadratów, ale w takim układzie to utrudnia, bo muszę się co chwila przełączać z jednej strony na drugą. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kwadraty #rowerowetrojmiasto #rowerowyrownik
Pobierz
źródło: comment_16259877421oq1ZGtfQWLADvhliUsVWr.jpg
  • 8
@mmichal:
Dla mnie ma znaczenie, bo od parunastu przejażdżek buduję sobie rozszerzenie z 13x13 do 18x18 i zaliczam kolejne bloki.
Wcześniej po prostu ogarniałem na SH trasę, bo tereny znałem i do tego miały gęstą siatkę dróg.
Ogarniając trasę na SH wiem, że mam łapać 5 kwadratów na południe od południowej niebieskiej linii.

Teraz zostało mi to wcięcie na południu, nie znam terenów, mało dróg, więc posiłkuję się Komootem, ale że
@mmichal: @pirus: @faxepl:
Ja wiem, że łapać trzeba te same do powiększenia uberkwadratu, ale zmienia mi się ustalony punkt odniesienia, przez to, że aktualny uber jest pozycjonowany inaczej.
Na SH łatwo było mi ogarnąć wzrokiem, że po prostu 5 kwadratów w dół od niebieskich.
Na Komoot przez to, że niebieski jest bardziej na wschód i południe - trochę trudniej było planować, bo nie tylko w dół od niebieskich, ale