Wpis z mikrobloga

@dupinka5000: k---a, pamiętam to jak dziś, stałem z kumplem w bramie z browarkami w rękach bo deszcz padał i na ławeczce to tak słabo było. Przylazł jakiś menel i poprosił o 2 zł które dostał. No i tak staliśmy w milczeniu, piliśmy browarka, kontemplowaliśmy opad atmosferyczny i czekaliśmy aż przestanie padać. Aż kolega skierował pytanie do tego żula: "no i jak tam?" NO I SIĘ ZACZĘŁO. Jakby koleś cały czas
  • Odpowiedz
@plonace_kalosze: Oj taak, znam z autopsji. Podbił bezdomny tylko z prośbą żeby mu fajka zapalić a mój kumpel, też do niego z pytaniem "co tam? jak tam?" i bezdomny się uruchomił na następne 20 minut, wyciągnął jeszcze z plecka jakiś bukłak taniego wińska i tak stał nad nami i gadał. A się wtedy wkurzyłem na ziomka xd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@dupinka5000: Kilka dni temu słyszałem o tym po raz pierwszy, chyba w Radiu 357. wg mnie ciekawa akcja. Usiąść i pogadać z kimś kto ma swoją historię i chce ją komuś opowiedzieć.

Ciekawe jest jak ten jeden konkretny człowiek stał się bezdomny, jest prawdziwym uchodzcom wojennym, jest bezrobotny. każdy z nas mógłby swoją historię opowiedzieć.
  • Odpowiedz
@bercikk: Miałem okazję w tym uczestniczyć i rzeczywiście jest to bardzo ciekawe doświadczenie. "Czytałem" schifozfrenika i człowieka z autyzmem. Dwie całkowicie różne od siebie książki (oni sami tak o sobie mówią i w tej konwencji odbywa się spotkanie) tak tematycznie, jak pod względem stylu. Możliwość zadania każdego pytania i bardzo dobre przygotowanie "książek" otwiera oczy. Szczególnie osobom takim, jak ja, które miały wcześniej znikome pojęcie o tych tematach.
Książka z
  • Odpowiedz