Wpis z mikrobloga

nieprawda. Kilkanaście europejskich państw nie wymaga testu, szczepienia ani kwarantanny od przylatujących z Polski.


@warunek: Za to Polska wymaga kwarantanny, testu, lub szczepienia po przylocie skądkolwiek - o tym piszę.

odpowiedniego aktu prawnego.


@warunek: Przeczytaj też zawczasu kodeks karny bo część rad szurów może się skończyć tak że i tak go dokładniej poznasz :)

zawsze możesz przejechać się po Polsce, zanim paszport będzie potrzebny wszędzie


@sylben: Tylko po co
@ziuaxa: kolega wyżej twierdzi, że jeśli powiesz SG że masz bilet tranzytowy (efektywnie omijając kwarantanne), i w ciągu tych 24h sie rozmyslisz i nie pojedziesz (wg. niego z rozmysłem kłamiąc strażnika granicznego) to grozi Ci odpowiedzialność karna z bodaj KK 272 za wprowadzanie w błąd tegoż granicznika

Ale również z rozmysłem pisze, że z kwarantanny zwolnieni są tylko zaszczepieni i po teście - co jest zwyczajnym kłamstwem, bo wyłączeń jest masa,
źródło: comment_1625930686Mkp2XA46FiSqlkisxOhxGL.jpg
Taki oblatany w temacie jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rabusek: Nie jestem w stanie nic polecić. Dotychczas przed sądami występowałem samodzielnie czyniąc to w charakterze hobby i z wysoką skutecznością. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ale również z rozmysłem pisze, że z kwarantanny zwolnieni są tylko


@Rabusek: Wskaż mi słowo "tylko" w mojej wypowiedzi użyte w tym kontekście.

@ziuaxa: Inaczej niż