Wpis z mikrobloga

Trzeba powiedzieć jasno: po tym całym #!$%@? z klękaniem, graniem całego turnieju u siebie i wydrukowanym karnym jakieś 1-0 czy 2-1 dla Włochów to zdecydowanie za mało. Ja chcę totalnego upokorzenia angoli i tego frajera Sterlinga w ich domu na Wembley. Niech makarony zrobią im dziecko, niech będzie jakieś 4 czy 5 do zera. Chcę widzieć te brzydkie angielskie mordy we łzach i rozpaczy. Tylko wtedy uznam to EURO za w pełni udane.
#euro2020
  • 20
@Quesedilla_dostojewski: Piłka nożna to tak naprawdę substytut wojen między plemionami/narodami - stąd tyle emocji wokół niej, także negatywnych. Młodzi mężczyźni, zwłaszcza ci z testosteronem na jakimś tam poziomie, po prostu potrzebują tożsamości i identyfikacji z czymś większym od nich samych (to jest nasze miasto, to jest nasz klub i jak ktoś ma z tym problem, to możemy dać w ryj), potrzebują wroga i rywalizacji. Taka nasza ludzka natura, której nie da
@surowageneracja jestem za!!!! Tylko widzę niestety wygrana Anglików. Włosi ani razu nie musieli gonić wyniku ciekawe jak z ich mentalem gdy Anglia strzeli pierwsza bramkę. Do tego z Hiszpanią się pogubili i to mocno (mogło do przerwy być 2:0 do Hiszpanii).
@gorzki99:
Jeśli uważasz, ze Ronaldo jest jakimś mega wybitnym symulantem to widać, ze piłka to się interesujesz tyle co ci koledzy w gimnazjum opowiedzieli, ale z drugiej strony piszesz krystynka, wiec bardziej prawdopodobne, ze jesteś po prostu zjebem